Obuolių anomalija. Kas tai galėtų būti?

RIMI_obuoliai„RIMI parduotuvėje pirkti obuoliai. Manau reikia tai paplatinti, nes kokie juose yra cheminiai priedai, nežinia. Akivaizdu, kad vaikams tokių geriau nepirkti!!!!“, – nevartok.lt pasakojo nuotrauką atsiuntusi Natalija.
„Jūsų pateiktoje nuotraukoje matomi obuolių pažeidimai greičiausiai atsirado dėl žmogaus veiklos arba dėl kokių nors kenkėjų poveikio, tai – kokybiniai neatitikimai ir prekyboje tokių vaisių neturėtų būti, tačiau plačiau pakomentuoti, kas galėtų sukelti tokius obuolių pažeidimus galėtų agronomijos specialistai“, – nevartok.lt sakė VMVT Maisto skyriaus vedėjos pavaduotoja Aurelija Drumstienė.
Agronomas Valdemaras nevartok.lt sakė, kad tai gali būti neparazitinė obuolių liga, odelė atrodo lyg nudeginta. Netaisyklingomis dėmėmis gali būti nusėjamas visas obuolio paviršius. Paruduoti gali ir minkštimas. Greičiausiai šie obuoliai buvo per anksti nuskinti ir laikyti netinkamose sąlygose, pavyzdžiui prie didelių temeperatūrų svyravimų. Faktas, kad tokių obuolių geriau nevalgyti.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (1)

 1. marko:

  turiu ir as tokiu fotke. cia jokia ne anomalija. o paprasciausias GMO. t.y. isvesta nauja „super“ obuoliu rusis. Kuri yra pigi, turinti gan gera skoni, bei gera prekine isvaizda.
  taciau, kaip matosi fotkese, vaisiai dar turi trukumu, kurie laboratoriniu budu salinami(isgaunamos tobulesnes veisles)
  tiesa bandymai atliekami juos pigiai parduodant i rytu europos prekybos tinklus, del tose salyse esamos korupcijos ir nebaudziamumo, bei informacijos apie GMO trukumo, pasalinio efekto slepimo.

  matomi rudi tarsi skruzdziu takai yra itin greito puvimo procesas, kuris aiskiai vyksta nenaturaliai. daug greiciau, negu naminiu obuoliu. i vaisiaus genus buna infiltruojami vabzdziu genai, todel parazitai apeina modifikuota vaisiu is tolo laikydami ji savu. nerasite nei vienos kirmelytes tokiuose obuoliuose. kas kenksminga gyvam organizmui, tas be abejones yra kenksminga ir zmogui, kuris taip pat dar yra gyvas. taciau zmogu valdo pinigai, todel jis daznai klysta.
  svarbu kad butu pigu ir skanu.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>