Nuo MAXIMOJE pirktų bandelių sunegalavo visa šeima (papildyta, komentaras)

„Praėjusią savaitę Vilniuje Maxima Savanorių pr.31 pirkau dvi „Vėjolita“ firmos bandeles „Domino“ su baltu glaistu, kurių galiojimas buvo iki 2011 09 23. Vyras suvalgė vieną bandelę, ir darbe pasijuto blogai (jį pykino, pasireiškė visi kiti apsinuodijimo požymiai). Paėmusi valgyti antrąją bandelę, pajutau nemalonų skonį. Pažiūrėjau į bandelės vidų, o jį “puošė“ žali ir geltoni pelėsiai, nors bandelių galiojimo laikas buvo nesibaigęs. Tad rytą pradėjau vemdama. Bandelės yra su plikytu kremu, kuris gaminamas iš kiaušinių. Tikiuosi, jog nepateksime abu į ligoninę su salmonelioze nuo seno bandelių įdaro  su melagingai gera galiojimo data“, – nevartok.lt skaitytojus įspėjo Vita.

Nevartok.lt įspėja, kad gaminiai su plikytu kremu yra vieni pavojingiausių, jeigų gamintojas nesilaiko technoginių reikalavimų ir pažeidžia laikymo sąlygas. Labai dažnai vartotojai apsinuodija greitai gendančiu kremu.

„Tokių bandelių pardavime neturėtų būti, todėl kreipėmės į gamintoją, kad jis paaiškintų situaciją, dėl kokių priežasčių trumpo galiojimo sufasuotoje bandelėje „Domino“ galėjo atsirasti pelėsis. UAB „Vejolita“  mus raštu informavo, kad greičiausiai dar neataušusi bandelė buvo supakuota, todėl ant bandelės įdaro atsirado pelėsis. Ateityje griežčiau įvertinsime šio gamintojo produkcijos kokybę ir atsižvelgdami į turimus faktus spręsime, kokių veiksmų imtis, kad užtikrintumėme, jog panašūs incidentai nepasikartotų“, – nevartok.lt pažadėjo MAXIMA atstovė spaudai Olga Malaškevičienė.

Dėkojame Vitai už informaciją ir nuotraukas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (6)

  1. Įprasta:

    Čia pastebėjimai ateičiai.
    Pirma. Gaminiai su plikyti kremu turi būti laikomi TIK šaldytuve, tokiems gaminiams reglamentuotoje temperatūroje (ją nurodo gamintojas, vykdo pardavėjas, o visa tai atidžiai prižiūri vartotojas).
    Antra. Ar pirkėja tik šiame tinklalapyje paverkė, ar registravo skunda maisto ir veterinarinėje tarnyboje? Nes kitaip tvarkos nebus.

  2. Ligita:

    Pastoviai perku Iki parduotuvėje bandeles su plykytu kremu ir jos nebūna nei supakuotos, nei laikomos šaldytuve, idomu idomu..

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>