NORFOS pomidorai nepretenduoja į kokybę

„Norejome apsipirkti NORFOJE ir štai 🙁 …“, – po savo apsilankymo NORFOS parduotuvėje nusivylimo neslėpė Gintaras. Vyras nufotografavo netinkamus vartoti pomidorus, kuriuos prekybos centras esantis Vilniuje, Švitrigailos gatvėje 40a siūlė įsigyti.

Tai jau ne pirmas atvejis, kuomet savaitgaliais prekybos centruose padaugėja nekokybiškų, prastos išvaizdos daržovių. Tomis dienomis žmonės perkasi daug ir nevisada sužiūri produktų kokybę.

Nevartok.lt primena, kad prekiauti pažeistais, įtrūkusiais, puvimo ar kitų pašalinių dėmių turinčiais pomidorais yra draudžiama.
Dėkojame skaitytojui Gintarui už informaciją ir atsiųstas nuotraukas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: ,

Komentarai (5)

 1. kiiri:

  praktiški žmonės renkasi UŽ Norfos 😀

 2. antanas:

  gintarai esi 6

 3. as:

  norfoje vaisiai ir darzoves -tragedija,o baisiausios tai bandeles,tokiu netikusiu klecku prikepta,nuvaziavom sekmadieni,o laikrastyje zadetu prekiu jau tik etiketes like,o ir pigiausiu produktu sunku surasti,sudeginom benzina ,ir teko grizti i maxima.

 4. taip:

  tikra tiesa, pas juos pomidorai retai grazus buna, o vakar telike trecdalis dezutes puvesiu. Kaip taip netvarkingai „gyvent“, nesuprantu.

 5. oawer8 vot lz npahht iuantv04tmcpact thyo8cvtbot

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>