NORFOS įpročiai nesikeičia – prekyba pasenusiais produktais klesti

Kiek kartų NORFĄ prekybos tinklą bebaustų veterinarijos specialistai, kiek kartų būtų pateikiama vartotojų skundų, NORFA parduotuvėse niekas nesikeičia. Kaip buvo prekiaujama senais, pasibaigusio galiojimo produktais, taip ir prekiaujama. Šį syk – NORFOS pasididžiavimo širdyje, NORFOS bazėje Vilniuje.

Pasibaigusio galiojimo su perklijuotomis etiketėmis – silkių burokėlių salotos ir keptos bulvės, parduodamos pigiau – tai užfiksavo nevartok.lt. Jos daugiau nei parą išgulėjo lentynose, kuriose vartotojai ieško nukainotų prekių.

Tačiau ne visi atkreipia dėmesį į produktų pasibaigusį galiojimo laiką.

Atkreipus dėmesį į netvarką šioje specializuotoje parduotuvės lentynoje, salės darbuotoja atsiprašė ir ėmėsi taisyti padėtį – pasibaigusio galiojimo prekes pagaliau išėmė iš prekybos. Tačiau nepaisant šių nors ir nuoširdžių, bet gerokai pavėluotų pastangų, pirkėją nuo nesėkmingų pirkinių gelbsti tik jo paties atidumas ir pastabumas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (3)

  1. gaugo:

    o mums nusispjaut 🙂

  2. veter:

    Kas , tai fotkina , tai tikrai turi sau naudos, o ne del zmoniu labo….Kiek moka uz tokias foto? Gera xaltura!!!

  3. ula:

    kadangi vartoju moliugu alieju,tai telsiu norfoj radau su nuolaida,bet ETIKETE NUIMTA jokio galiojimo laiko,tik ranka ant paprasto lipduko uzrasyta,koks aliejus,tai supratau kad galiojimas jau seniai pasibaige,baisi ta telsiu norfa

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>