NORFOJE skumbrė „plaukia“ kur nori

„NORFOJE aptikau rūkytą žuvį be jokių identifikavimo ženklų. Nei svorio, nei galiojimo datos, jokių etikečių“, – nevartok.lt skambino pasieniečiu prisistatęs Aleksandras. „Užsukau per pietus nusipirkti užkandžių ir pamačiau kažkokią žuvį. Pažiūrėkite, kas ten“.

Kaina lentynoje išdavė, kad žuvis parduodama pigiau. Žuvis buvo atpažinta ir įvardinta – skumbrė. Deja, kaip ir sakė Aleksandras, jokių identifikavimo ženklų nebuvo.

„Ši šaltai rūkyta žuvis skumbrė į NORFĄ Vilniuje, Savanorių pr.1 atkeliavo per klaidą. Etiketės nebuvo, nes šioje parduotuvėje nėra tam tinkamų svarstyklių (sveriančių ir spausdinančių etiketes, nevartok.lt pastaba). Ji tikrai buvo šviežia ir sveikatai pakenkti negalėjo. Buvo parduotos tik dvi žuvys. Klaidą pripažįstame ir garantuojame, kad ateityje tokios klaidos nesikartos“, – nevartok.lt teigė NORFA atstovas Darius Ryliškis.

NORFA „klaidelės“ skirtos tik praktiškiems pirkėjams. Lašas prie lašo ir akmenį pratašo, tą progą tenka prisiminti seną gerą patarlę.

Dėkojame Aleksandrui už informaciją.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (2)

  1. una:

    Siaubas! Kaip caro-maro laikais… Todel i Norfa ir neinu.

  2. skubrius:

    niekada savo zuvies nezymiu nereikalingom etiketem, visada zmones patys praso pas mane padaryti zuvies ir dekoja poto 🙂 Neverk rades…. jei turetum daugiau ismanumo zinotum kaip zuvi patikrinti.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>