NORFOJE pirkta silkė sukėlė šleikštulį

silke_bismark„Nusipirkau NORFOJE silkės stiklainyje Bismarck,  SEKO gamintojo iš Lenkijos. Silkei buvo taikyta akcija. Sumokėjau pusketvirto lito. Džiaugiausi, kad sutaupiau du litus. Tačiau visas džiaugsmas baigėsi namuose. Išgirdau žmonos balsą iš virtuvės: kokią šlykštynę parnešei. Silkė visa sugraužta rūgšties, pavirtusi į košytę. Bet baisiausia, kad ji visa pageltusi, parudavusi. O tai reiškia, kad ji sena. Senos silkės kvapo neužmušė jokie prieskoniai. Būčiau tikrai grąžinęs į parduotuvę, bet išmečiau čekį. Neapsigaukite, kaip apsigavau aš. Neveltui sakoma, kad pigią mėsą šunys ėda“, – nevartok.lt pasakojo Danielius.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (6)

 1. as:

  Tai kad ir nevisi sunys pigia mesa eda:)

 2. vasara ,vienas PC pastoviai prekiauje kepta susvinkusia vistiena.:

  vistiena kepama pastoviai pasenusi,vidus raudonas ,nesuprantu kodel visuomenes sveikatos centras,nedirba savo darbo.tas tesesi metai is metu.misraines aprugusios,arba po garantijos.tasPC yra kaune. vardas is triju raidziu.

 3. sdaldainiai,su palmiu asliejumi,apiue palmiu alieju ,skaitykite internete.:

  .

 4. sdaldainiai,su palmiu aliejumi,apie palmiu alieju ,skaitykite internete.:

  .

 5. Genute:

  sveriama silke su tokiu tamsiu tomatu is viso buna nevalgoma

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>