NORFOJE dar viena sena naujiena – seni šaldyti produktai

NORFA peržengia visas padorumo ribas – vartotojams siūlomi net kelių savaičių senumo šaldyti maisto produktai.

„Norėčiau pasidalinti savo karčia patirtimi iš Norfos parduotuvės. Birželio 11 d. Norfa Bazėje, Vilniuje, nepasižiūrėjęs galiojimo datos įsigijau šaldytų žemaitiškų blynų, kurių galiojimo data buvo iki 2011 – 05 – 29. Juk pora savaičių ne toks jau ir ilgas laiko tarpas praktiškam vartotojui? Kitą dieną grįžau į parduotuvę, vedėja pasijuokė, „oj kaip seniai baigėsi galiojimas“. Kadangi dėl tu senų blynų teko atvažiuoti iš kito miesto galo, iš vedėjos pareikalavau, kad grąžintų sumokėtus pinigus ir blynus pakeistų į naujus. Ji per daug nesipriešino ir pranešė apsaugai, kad pati sumokės už naujus blynus. Nuėjome pasiimti naujų blynų, o pusė šaldytuve esančių šaldytų žemaitiškų blynų buvo su pasibaigusiu galiojimu“, – nusivylimo NORFA neslėpė vilnietis Darius.

Vyras nusprendė netylėti ir įspėti visus pirkėjus, kurie užsuka į NORFĄ.

„Kadangi esu pilietiškas ir noriu apsaugoti kitus praktiškus pirkėjus, visa tai nufilmavau ir dar pranešiau veterinarijos tarnybai. Deja, per savaitgalį visi pasenę blynai jau buvo išimti iš prekybos, tad veterinarijos tarnyba nieko nerado. Norėčiau perspėti visus, kad būtina tikrinti galiojimo datą netgi šaldytų produktų skyriuje“, – įspėjo Darius.

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba patvirtino, kad buvo tirtas pirkėjo skundas. Tačiau NORFA pasirūpino, kad Dariaus nufilmuotų pasenusių produktų niekas nebeaptiktų.

Dėkojame Dariui už informaciją ir filmuotą medžiagą.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (7)

 1. Zara:

  Siūlyčiau patikrinti norfos zuvies skyriu.Daug gero rasit……

 2. Ilona to xxx:

  Nu sakes, atejusi i parduotuve turiu vykdyti sales darbuotojos darba, rusiuodama tinkamus ir nelabai produktus? Ir pati uz tai dar sumoketi…

 3. Egis:

  Sanitarai perkantys norfoje.Laikas atsitoketi.Zmogus geriau keliaus i pragara, nei i darba norfoje.

 4. Povilas:

  Nemanau, kad tie šaldyti produktai matyti šiame video buvo blogi šiaip jau. Nors ir galiojimo laikas pasibaigęs.

 5. Megana:

  As pakraupus…. Tiesa sakant, po straipsniu apie Norfa as ten dabar einu, nors NIEKADA neidavau. O einu jau su sportiniu interesu- rasiu ar nerasiu ko nors. Matau, kad jau tokiu ieskotoju ir sportinio intereso vedamu zmoniu atsiranda daugiau 🙂 Laikas, Norfos valdziai susimastyt. Zuvis smirdet pradeda nuo galvos. Bet kai ir uodega puna, tai galvos jau gal ir neber?

 6. meme:

  žiūrėkite atidžiai norfoje nupigintas prekes į kainą lentynoje ir kainą čekyje, nes vos ne kasdieną apsipirkus čekyje būna daug didesnė kaina nei lentynoje. Pasiaiškinimai: jau baigėsi akcija, čia ne mano (kasininkės) darbas sužiūrėti kainas, čia ne mano skyrius… Aš atsakau tai gal mano skyrius? nu žiauru, nu kaip pikta tai nors plok per snukį jom visom… man nors ir keliais centais skiriasi kaina, bet aš einu aiškintis jau iš principo ir jau pasidarė tai didelis malonumas… galiojimus kaip žiūriu tai siaubas, o jei dar parodai pardavėjai, tai kažkada kaip griebė iš rankų, nors ačiū pasakytų ar taip uoj atsprašau labai, pasitaikė, tai nors ne taip pikta būtų, nu žiauru kas dabar šiais laikais darosi

  • daivute:

   labai noriu pasiulyti visiem tiem ir tom atsidaryti savo parduotuve ir tik ten prekintis,vot tada gal ir suprasit ,tada galesit skaiciuot savo nuostolius ir neparduotas prekes ir tada pati sau ploti per snuki.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>