NORFA virsta šiukšlynu. Kur žiūri tarnybos?

NORFA dar kartą įrodė, kad ji gali pretenduoti į prasčiausio ir nevalyviausio prekybos tinklo titulą.

„Kas gali pirkti NORFOS džiovintų vaisių skyriuje? Ten ir žiurkės, ir kirmėlės gali gyventi. Kur žiūri maisto ir veterinarijos tarnyba? Ar ji akla?‘, – piktinosi nevartok.lt paskambinęs Irmantas, kuris prieš kelias dienas buvo įsigijęs bandelę su pasibaigusio galiojimo data.

Vyras pažadėjo, kad NORFOS parduotuvę esančią Vilniuje Švitrigailos gatvėje lankys kasdien ir skelbs visas blogas žinias, jeigu jų suras.

Po Irmanto skambučio užsukome į NORFOS džiovintų vaisių skyrių. Viskas atrodė, lyg po karo – lentynos išlaužytos, semtuvėliai sulaužyti ir ypatingai purvini. Vargu ar jie buvo kada nors plauti ir valyti.

Deja mūsų pastangas užfiksuoti daugiau šios netvarkos faktų nutraukė NORFOS apsaugos darbuotojas pareikalavęs ištrinti nuotraukas. Netrukus pasirodė ir parduotuvės vedėja prisistačiusi moteris, kuri savo pavardės atskleisti neišdrįso. Moteris teisinosi, kad trūksta darbuotojų, nėra kam dirbti, kam tvarkyti parduotuvės skyrių. Atsakinga darbuotoja apeliavo į nevartok.lt gailestį, kad pačiai tenka viską plauti ir valyti, o fiziškai suspėti tiesiog negalinti.

„Sunku patikėti, kad atsakinga tarnyba apie šią apleistą parduotuvę nieko nežinojo?“, – nevartok.lt ironiškai klausė Irmantas.

Dėkojame Irmantui už suteiktą informaciją bei raginame kitus prekybos lankytojus būti sąmoningais ir pranešti apie netvarką ar nekokybiškus, pasenusius maisto produktus.

Žvilgtelkite į nuotraukas žemiau ir suprasite apie kokią netvarką kalbame.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: ,

Komentarai (9)

 1. Asasas:

  Nėra kam dirbti? 😀 Tegul nejuokina. Gi šalyje baisus bedarbių rodiklis! Tegul priima daugiau darbuotojų, o ne tuos pačius už minimumą varinėja 24val per parą.

  • romas:

   cia dar ne baisiausia. Pvz buna piko valanda, o zmoniu daug, o kasininkes uzsiima prekiu isdestymu vietoj klientu aptarnavimo kasose. Matyt jas prima bitutem devindarbem. O galetu priimt atskira zmogu prekiu destyme, bet ne, juk norfos valdzia neteks apie800lt i menesy

  • As:

   As pati esu dirbusi norfoje, darbas be proto sunkus, atlyginima zadejo gero, bet kai pasakiau kad iseinu gavau minimuma, zodziu dirbau pusdykiai… Patariu niekam neiti dirbti i norfa, nebent norit nebetureti gyvenimo! NEIKIT dirbti i Norfa! Va del savo kvailos vidines politikos jiems ir truksta darbuotoju

 2. taip:

  as daznai uzsuku i norfa salia savo namu, maza parduotuvele, prekes isdeliotos neblogai, vaisiai ir darzoves tradiciskai papuve, bet va karts nuo karto, kazkur nuo mesos skyriaus sklinda toooooooks kvapelis, kad neimanoma arciau stovet. Ar gi taip sunku imti, issisveisti viena karta ir palaikyt svara? Sakau gal isidarbint sanitare man toj parduotuvej, vakarais apvalyciau kampus bent jau.

 3. Ilona:

  Turbut tikrai visos Norfos tokios, pas mus pvz didesnei vakare dirba tik 5 darbuotojai, tai valytoja, apsaugos darbuotojas, pardaveja sveriamam ceche, viena sales ir kasininke-apmaudu..
  O priimt normalu darbuotoju skaiciu nenori-taupo.

 4. Bomziuks:

  Praktiski zmones renkasi uz Norfos!

 5. Anonimas:

  Idomu, ar RIMI jou nedazomi pametorai ? raudonu skisciu?

 6. J:

  Gana dažnai užsuku į Norfą XL esančia netoliese. Pagal perskaitytus komentarus susidariau nuomonę, kad visos Norfos parduotuvės niekam tikusios, tačiau Norfoje į kurią einu nė karto nepamačiau išlaužtos lentynos, nešvaros ar sugedusių produktų. Vaisiai galbūt galėtų būti gražesni, tačiau kitose parduotuvėse dar ne tokių mačiau. Nežinau, galbūt tai stebuklas, tačiau nusiskundimų jokių neturiu.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>