NORFA savo pirkėjams smogia iš peties – pirk pasenusį produktą!

Etiketė buvo užklijuota oranžiniu NORFOS lipduku.

NORFAI praktiškas pirkėjas tas, kuris perka pasenusius produktus? Prekyba produktais, kurių galiojimas yra pasibaigęs tapo šio prekybos tinklo įpročiu.

„Per pietus nusipirkau bandelę. Gamintojo etiketė buvo užklijuota oranžiniu NORFOS lipduku. Kai pavalgęs jį nuplėšiau, pamačiau, kad mano bandelė jau prieš dieną turėjo būti išmesta į šiukšlyną. Bendradarbiai patarė pranešti jums“, – nevartok.lt guodėsi netoliese NORFOS Švitrigailos gatvėje Vilniuje dirbantis Irmantas.

Kas gali pateisinti tokius NORFOS prekybos principus? Po Irmanto pranešimo patikrinome, kuo prekiauja NORFA. Tai ką aptikome, dar kartą parodė, kad NORFA savo pirkėjų negerbia.

„Pasakykite prašau ką suradote? Ryte asmeniškai apžiūrėjau dešras, kad nebūtų pasenusių produktų. Jeigu radote, reiškia darbuotojos nesužiūrėjo, kad produktus reikia išimti iš prekybos. Prisiimu ir savo atsakomybę“, – nevartok.lt sakė NORFOS parduotuvės direktorė Ala Mackanikova.

Nuplėšus lipduką pigiau parduodama prekė "atskleidė" savo paslaptį.

Irmanto tai nepaguodė: „bandele gal ir neapsinuodysiu, bet buvo nejauku prieš bendradarbius. Visi kvatojosi – radai kur pirkti.“

Nevartok.lt užfiksavo, kad toje pačioje parduotuvėje parduodami ir kiti pasenę produktai, ypač pavojingi sveikatai. Apie tai, ką radome – skaitykite rytoj.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (4)

 1. Lina:

  Jūs šaunuoliai. „Veža“ tokie paviešinimai. Gal galų gale kas nors pajudės? O kaip VMVT?

 2. tik ne norfa:

  Kad būtų įtikinamiau, fotografijoje turėtų matytis ir kasos čekis su pirkimo data, o ne laikraštis. Juk teoriškai bandelę galima pasilaikyti keletą dienų, kol baigsis galiojimas, tada nusipirkti laikraštį ir nufotografuoti abu kartu.

 3. simona:

  visai neseniai is Norfos nusipirkau sveriamu virtu zirniu su kiauliu ausim, namuose atidarius indeli is karto pasijaute sugedusio produkto dvokas, ismeciau, sekanti karta reiks nepatinget ir nunest.

 4. vilija:

  o mano vyras sendien nusipirko stintu europiniu,,,,,baisu y gala darnejimo pamaciau kad kirmeliu galybe….i da nelabai jos kvepe is karto pajutau…ka daryti tokiu atveju kur kreptis?ar ce tos kirmeles normalu? apetitas is kart pradingo….i kaina gan nemaza…

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>