NORFA savininkas rašo knygą – kaip užsidirbti prekiaujant senais produktais

Prastas produktas  – NORFOS prekė? Daugelis vartotojų jau susitaikė su mintimi, kad NORFOJE sėkmingai sugeba apsipirkti tik praktiški pirkėjai. Ką daryti, kai pelėsis padengė duonos kepalą? Visus atsakymus gali pateikti NORFA – parduoti pelėsiu padengtą kepalą pigiau.

„Kaip ilgai NORFA tyčiosis iš pirkėjų? Kada bus pažabota jų savivalė? Kodėl tarnybos netikrina NORFOS?“, – nevartok.lt klausė vilnietė Raimonda.  Moteris nurodė kurioje parduotuvėje prekiaujama supelijusia duona  – Savanorių prospekte Vilniuje.  Duonos vaizdas apetito nesužadintų net ir neišrankiam pirkėjui.

Jau sklando gandai, kad NORFOS savininkas D.Dundulis rašo knygą apie naują verslo filosofiją – jeigu yra prasta ir nekokybiška prekė, jai taip pat atsiras pirkėjas.

Dėkojame Raimondai už suteiktą informaciją.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (8)

 1. Edvardas:

  Laukiam knygos….

 2. Gytis:

  normalus zmones i norfa neina.nebent alaus.

 3. v:

  asmeniskai as pelesio tj jokio nematau,

 4. vardas:

  Na nuotrauka tikrai apgaulinga, tai gali but ir miltai ir dregmes plemai. Bet kuriuo atveju mano nuomone apie NORFA irgi suprastejo nors anksciau joje apsipirkinedavau.
  Ypatingai prasta nuomone apie Kaune, Raudondvario plente esancia norfa, kur amzinai viskas atrodo padeveta, apvyte, apgede, sumusta ir pan. Ypatingai tai matosi ant darzoviu, kurios amzinai suvytusios arba kitaip apgedusios ir akivaizdziai ne pirmos jaunystes.

  • Normally I’m against killing but this article sleauhtgred my ignorance.

  • Ah yes, nicely put, evneyoer.

  • This info is the cat’s pamajas!

  • Certainly a good point – The Hunger Games being a clear recent example.I’m OK with much of the 40s/50s stuff aimed at young adults – Heinlein, Poul Anderson, and Andre Norton wrote great juveniles. What I find most juvenile about van Vogt’s books is the attitude – the books are always centered around a narcissistic super-science genius who always knows more than anyone else, who is nearly always right, and whose biggest problem is usually that nobody listens to him. Classic adolescent fantasy.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>