NORFA originaliai taupo elektrą – atjungė šaldytuvus

„NORFOJE  Šiaures miestelyje neveikia nei vienas alaus šaldytuvas. Jų yra daug, apie dešimt  su skirtingu alumi. Alus juose stovi, bet šiltas (!!!). Ir taip jau – ne viena diena. Darbuotojai nieko negalėjo paaiškinti, kas juos atjungė ir kodėl. Tačiau, viena prekybos centre dirbanti moteris ilgiau pakalbinta pasakė, kad taip yra taupoma dėl elektros naudojimo. Esą šaldytuvai labai jau siurbia tą elektrą, o NORFAI tai brangu. Pikta ir juokinga, kai pradaręs šaldytuvą randi šltesnį alų nei lentynoje“, – nevartok.lt pasakojo Renaldas.

Nevartok.lt dar neteko girdėti, kad tokiu būdu taupytų kiti prekybos centrai.

„Alaus šaldytuvai Vilniaus m. Verkių g. NORFOJE laikinai atjungti dėl techninių nesklandumų. Dėl nesklandumų pirkėjo atsiprašome. Artimiausiu metu jie turėtų būti pašalinti.

Visgi, manome, kad pirkėjams didelių nepatogumų  tai neturėjo sukelti – žiemą alus yra pakankamai šaltas“, – nevartok.lt aiškino NORFOS atstovas spaudai Darius Ryliškis.

Originalus NORFOS atsakymas. Įdomu, kuriuos šaldytuvus NORFA atjungs kitą kartą, žuvies ar mėsos. Juk žiema dar nesibaigė ir yra pakankamai šalta.

Dėkojame Renaldui už informaciją.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (9)

 1. lulu:

  nu nematau as cia problemos. alus negenda ne saldytuve, o ziema vis gi maziau jo perkama, tad kam dar tie saldytuvai elektra bereikalingai eikvos? o jei reikia salto alaus, nusipirkes imesk i sniega 😀 o jei rimtai, tai ziemos metu labiau tiktu puodelis karstos kavos su stikliuku brendzio 😉

 2. Zigmas:

  Saldytuvai tai alaus tiekejo, uz tokius norfos bajerius skandala reiketu kelti.

 3. Remigijus:

  Idomu, ar labai daug zmoniu, ziema nori labai salto alaus??? Jei neturite, ka veikti, tai kazkuo kitu uzsiimkit, o ne nesamones rasinekit is neturejimo ka veikti

  • Rima:

   Ne, žmonės nori šilto alaus, jei yra šaldytuvai, jie turi būti naudojami pagal paskirtį, o nedaromos nesamonės. Tuomet visus atjungem ir ramu. Nors jie jau atjungė, Ateities 10 Norfoje nerasi nei vienos porcijos normalios ledų, ai, atsiprašau ledų žiemą irgi negalima. Klausimas kodėl? – todėl, kad šaldytuvai nakčiai atjungiami, o ryte pajungiami, man vis buvo nesuprantama , kada gi tie ledai gali ištirpti ir vėl sušalti betkokiomis formomis, pasirodo tiesa paprasta.

 4. Cesarius ( Vilnietis ):

  Karoliniškių Norfa visą laiką šaldytuvai išjungti jau gal metai ar 2 . pats buvau mačiau .! ?

 5. polkiuyjhyx trgfs3

 6. Remigijus:

  Nepatinka norfa, varyk i maxima, ten visko rasi kokybisko ir salto alaus ziema

 7. URL:

  Tik ne alų!!!!

 8. Genute:

  nusiperki vistiena,per nakti saldytuve pastovi ir ismeti,nes jie ten vitrinose matomai normaliai nesaldo,ledukais tik apdeda.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>