NORFA krypties nekeičia – prekyba senais produktais klesti

„Bet kuris vizitas į NORFA prekybos tinklo parduotuvę suteikia ypatingų emocijų. Kiek pasenusių produktų bus rasta lentynose?’, – nevartok.lt rašo studentas Gediminas. Anot vaikino, senų produktų paieška, tai lyg varžybos, kurios retai baigiasi „be rezultato“.

Paštetas „Tigriukas“ pigiau… Kaina simbolinė, tačiau bėda ta, kad paštetas jau turėjo būti utilizuotas. Deja NORFA laukė „praktiško“ pirkėjo.

1,04 Lt išleisto už seną paštetą, pirkėjui buvo grąžinta. Be jokio atsiprašymo ir apgailestavimo…

Pirkėjų pajuokavimai, kad praktiški žmonės renkasi už NORFOS jau įgauna prasmę.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: ,

Komentarai (6)

 1. Užsispyręs:

  Prie lentynų su prekėm turėtų būti šiukšlių dėžė 🙂

 2. LG:

  Labai įdomu, kur apsiperka Norfos savininkai ir koki maista perka. Galeciau speti, kad tikrai ne Norfoj.

 3. LG:

  norfos savininkai perkasi maximoj.

 4. Anonimas:

  Aš tai užkibau už norfos „nuolaidų“.buvo tipo vaikiškai avalynei nuolaidos, pasimatavo vaikas 30 dydžio basutes, tiko, paėmėm, prie kasos muša „moteriškos basutės“ ir be nuolaidos. A, sakau, tai jau moteriškom patapo? Parodykite man moterį su tokio dydžio koja. Pinigus grąžino, bet irgi be jokio apgailestavimo.

 5. Dalia:

  Penktadienį užėjau į prekybos centrą Kometa ir apstulbino pardavėjos požiūris į pirkėją senivo amžiaus. Dar tokio žeminimo nemačiau. Kaip gali kokia pardavėja Regina dirbti žuvies skyriuj

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>