Nidos MAXIMA – atskira respublika, akcijų nėra arba akcijos kitaip

Nidos gyventojai sunerimę. Vietos žmonės pastebi, kad prekių asortimentas tapo skurdesnis, dažnai pasigendama kasdienių elementarių buityje reikalingų daiktų, be to  parduotuvė labai retai taiko akcijas.

„Niekada nesiskundžiu. Bet šį kartą trūko kantrybė. Laukėme svečių, tad nuo ryto ruošiausi į parduotuvę. Žinoma į MAXIMĄ. Vyras internete paskaitė, kokios savaitgalį taikomos nuolaidos. Parengė sąrašėlį – vištiena, cukrus. Įrašė ir Santa Maria prieskonius, nes jiems turėjo būti taikoma 40 proc. nuolaida. Deja parduotuvėje nuolaidos net su žiburiu neradau. Paklausiau berniuko dirbančio salėje, kuris atsakė, kad jeigu nėra akcijos lipdukų, nėra ir akcijų. Nesuprantu, kodėl Nida yra išskirtinė, jeigu čia taikomos kitos taisyklės. Mus tiesiog diskriminuoja, nes niekam nepaslaptis, kad čia Nidoje išperka viską. Eilės vasarą niekada nedingsta. Ar MAXIMA galvoja, kad mes nesinaudojame internetu? Juk mes sužinome kokios akcijos taikomos“, – nevartok.lt sakė Nidos gyventoja Staselė.

Nidiškė pabrėžė, kad MAXIMOS išdaigas būtų galima kolekcionuoti. „Aš jau nekalbu apie antrą MAXIMOS aukštą, kur gali rasti tik akcijinio tualetinio popieriaus, bet ir tai ne visada. Visiškas skurdas ar neišmonė, kaip reikia dirbti ir pelnyti pirkėjų lojalumą. Gaila, kad Nidoje nėra konkurentų“, – nevartok.lt sakė nidiškė Staselė.

Dėkojame Staselei už informaciją.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (6)

 1. asdasd:

  Nida turbūt tuo išskirtinė, jog Maxima visiškai nieko ten neuždirba, vos kaštus padengia. Tokios parduotuvės aprūpinimas tiesiog kainuoja labai daug.

  • nidada:

   aš nesuprantu, kaip neuždirba, jei ten sezono metu anšlagas tęsiasi visą darbo laiką, o nesezono metu – vietiniai gyventojai išlaiko. Norit pasakyti, kad uždirba mažiau, nei tokia pati parduotuvė būtų pastatyta Babtuose?

   • Anonimas:

    Uzdirba,dar ir kaip uzdirba. Vasara eiles iki sales galo, o ziema, Kaliningradas atakuoja. Tik va,parduotuves personalas tingi prekemis pasirupinti. Ir is viso is kur ta vadinama direktore atsirado, nei bendrauti nei dirbti nemoka. Aferiste juoda.

 2. darbuotojas:

  vel verkslenat:) gaila kad nebedirbu nidoj..ateitumet jus pas mane..butumet toli toli pasiusti..debilai kazkokie..tai to nera tai ano nera..

 3. Kai pasikeitė Direktorė pardotuvėje, tikras xaosas atlyginimus moka pagal akių spalva,nes panelei Direktorei taip tikriausiai patogiau. Darbuotojai kurie dirba saziningai tiems ir darbų galima sukrauti kuo daugiau vistiek padarys nes yra sezoniniai, norės ir kita sezona padirbėti tai ir tilės, nes jei prasiziosi kitos vasaros nematyti,nors jau esi ir ne pirma sezona maximos darbuotojas ir tikrai dirbi nepriekaistingai tai patvirtina ir pamainų vadovai.Visada girdime kad darbuotojai nėra skriaudziami ,tikras melas niekas nekreipia į sezoninius dėmesio nes Direktorė labai graziai apsigina regiono Vadovo akyse nes patogiau tikėti panele Direktore nei kabutese vaikais. Netikėkite graziais Maximos zodeliais nes labai nusivilsite savo grazios jaunystė pradetais zinksniuoti per gyvenima.MAXIMA JUMS BLOGAS PAVIZDYS ZINOMA GAL TIK NIDOJE.

 4. jo:

  Ir daugiau produkcija reiketu tikrinti…kuri yra paruosta.Pirkau balandelius ,nes laiko nebuvo paciai ruosti ir ka pasirodo prasmirde.Gaila ,kad ne is Nidos esu buciau su visu puodu atnesusi .Dar pazystama keptas kulseles pirko tai su gardesiais kirminais ir kas svarbiausia vasaros metu

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>