NESTLE bananų tyrelė su stiklais?

„Visiems tėvams! Nestle paprašė grąžinti visas BANANŲ tyreles skirtas kūdikiams, kurių galiojimo terminas baigiasi 2012 m., nes juose gali būti stiklo! Prašom nukopijuokite ir paskelbkite dėl vaikų saugumo. Brūkšninis kodas 7613033089 73“, – nevartok.lt pranešimą atsiuntė skaitytoja Andreja.

„Tyrelės dėl stiklo pavojaus buvo atšauktos Prancūzijoje, birželio mėnesį. Baltijos šalyse jomis nebuvo prekiaujama. Kompanija Lietuvoje išplatins atskirą pranešimą šiuo klausimu“, – nevartok.lt sakė UAB „Nestlé Baltics“ atstovė Margarita Čėglytė.

Kodėl NESTLE kompanijos atstovai Lietuvoje taip ilgai delsė ir iki šiol nepranešė visoje Europoje paplitusios informacijos??? Neabejojama, kad tokia žinia stipriai pakirs pasitikėjimą gamintojo produkcija. NESTLE ne taip seniai turėjo atšaukti du GERBER  produktus vaikams su mechaniškai atskirta mėsa.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (3)

  1. Gediminas:

    Taigi rašo, jog Lietuvoje ta tyrele nebuvo prekiauta. Pvz kas Amerikoje buvo atšaukta ir panašiai iš vis labai retai tesužinom.

  2. Ruta:

    Aj dabar gi bele turet apie ka burbet bus… Maclaren vezimus irgi atsauke gi nes pirstus amputuot vaikam teko, ale taip neskelbia…

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>