Neperskaitę etiketės, vietoj cepelinų valgysite košę

„Nusipirkau cepelinų. Atsiprašau, kaip galima pardavinėti tokius cepelinus, kai reikia kažkokių  technologijų laikytis? Juk daugelis net neskaito, kas parašyta.

Atrodo visada nusipirkdavau cepelinus, užverdu vandenį ir įmetu juos. Viskas. O čia  į verdantį vandenį  „įpilk krakmolo“. Užvirk vėl. Tada sumesk cepelinus. Po kiek laiko pamaišyk ir būtinai atsargiai. Ir tada 35 minutes virk. Na atsiprašau…

Štai kas man gavosi iš cepelinų. Atsargiai, jei jau verdate šiuos cepelinus, būtinai laikykitės tai, kas parašyta, kitaip net košės negalėsite valgyti“, – nevartok.lt rašė Galina.

Dėkojame Galinai už informaciją ir nuotraukas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (11)

 1. tyla:

  kas kaltas kad neskaitei? 😀

 2. Yra dar vienas budas:

  Pasisodinate savų bulvių ir pasidarote ,,kaimiškų“ cepelinų,nesuvokiu kaip galima pirkti ir valgyti nežinomos sudeties cheminius miltelius

  • ble, kas taves klause apie sodinima bulviu? huh? kodel nx mes neomake pamatyti ir perskaityti ka zones raso, kas nx tasves klause apie kaimisku tirkru cepelinu gaminima? nu kas? NIEKAS va kas! kai uzsimanai susiserti neatsakingai cepiuka negalvoji nx apie tai kad gali uzsiauginti BULVIU NX ir isvis NX tu cia flexini kad turi soda ir kur gali pasisodinti bulviu? kur man jas sodinti? balkone nx? isvis grusk ta nuomone kuri nieko bendro neturi su sita tema ten kur sodini savo bulves giliai ir nekomentuok daugiau su savo surugusia sikna ant postu kur niekas taves neklasue ble arba patark kaip isivirti ar peeeeeeeesl is cia. fsio. lavonas. einu cepiuka sulest….
   ps eik naaa bulve tu

 3. Normali technologija:

  Ir ką čia bandot nustebint tokiais pareiškimais???

  Šiaip jau visi cepelinai verdami vandenyje su krakmolu, tą žino kiekvienas, kas juos yra gaminęs ar bent matęs, kaip gamina kiti. O tiems, kas nemoka gaminti ir yra skirtos instrukcijos.

  Dauguma žmonių būtent skaito, kas parašyta gaminimo instrukcijoje.

 4. cepelinas:

  reikia netinget ir gamintis paciam,juk daiktas saldytas gali laukti siurprizo

 5. nu:

  kaip galima būti tokiu visišku asilu kaltinti kažką dėl to, kad neperskaitei instrukcijos???

 6. Cepiakas:

  Gal iš pradžių reiktų perskaityti kaip pagaminti pusgaminį? Ne picą, o cepelinus pirkote. Skirtumas yra????????

 7. Moteris:

  O jūs patys pabandykite, išsivirkite ir tada parašykite, kaip gavosi, pagal tą technologiją???

 8. Sliekas:

  Čia jau slieku ieskojimas siknoj… Bereiksmis, susireiksminosios ponios skundas.

 9. ee:

  buvo ir man ir su tais cepelinais. tai irgi panasiai gavosi.

  apie technologija kad i vandeni reikia pilti krakmola ir virti cepelinus, atvirai pasakius pirma karta girdziu. gyvenime to nedarau. tiesa, i gaminamus cepelinus krakmolo dedu. bet i vandeni?

  nors visada skaitau etiketes, bet atvirai pasakius dar neteko sutikti tokiu patiekalu pirktiniu, kuriems reiketu kazka daugiau daryti. todel etikeciu nelabai ir as skaitau. nebent buna koks nors nezinomas daiktas.

 10. ×××:

  Ar atsildote cepelinus pries verdant?

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>