Nepadoriai atpiginta degtinė MAXIMOJE

Baltarusiška degtinė „Bulbash“ MAXIMOJE kainuoja 23.49 Lt. Paskelbus akciją – ji nepadoriai „atpigo“ iki tų pačių 23.49 Lt. Taigi ką mes sutaupome? – nevartok.lt klausia Michailas, norėjęs bulvių sodinimo talkai įsigyti degtinės.

Iš tiesų pastabus vartotojas neapsiriko.  Kuo ši akcija ypatinga, pasiteiravome MAXIMOS atstovų.

„Jūsų minima degtinė „Bulbash“ parduotuvėse kainuoja 23.49Lt, jokia akcija nevyksta, todėl parduotuvėje negalėjo būti naudojama geltona etiketė“, – nevartok.lt patikino MAXIMA įvaizdžio ir komunikacijos direktorė Lina Muižienė.

Taigi – vėl darbuotojų klaida? Kažkas dar kartą buvo suklaidintas.

Nusivylęs „akcija“ Michailas“ bulviasodžiui įsigyjo lietuviškos degtinės.

Dėkojame Michailui už suteiktą informaciją.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (8)

 1. Michailas:

  Tokių „akcijų“ labai daug PC RIMI, pvz. drėgnos servetėlės Huggies 2+1 reklamuojamos ant A4 raudono formato iškabos kainuoja net 21 lt, kai tos pačios servetėlės prieš savaitę kainavo tik 14 lt, o tokiame PC Norfa be akcijos kainuoja tik 9.49 lt, tai matyt dabar nauja mada – su akcija pirk brangiau!!!!! 🙂

 2. Jurgita:

  nors vienu centu but atpigine:DD

 3. Jurgita:

  o siaip yra tokiu,kurie senos kainos net neziuri,o tik geltona su atsieit nuolaida,cia triukas prekybininku,jie tikrai islosia siuo atveju

 4. Megstantis degtine:

  Pritariu Jurgitai, cia senas triukas, zmogus nezino kainos ir perka galvodamas, kad sutaupo.Bet tas triukas veikia, jeigu ji naudoja.

 5. yay:

  siaip rimi tai daznai dar viena triuka naudoja. pvz atpigina Lipton arbata, citrinu skonio. O visa lentyna su tom kainom uzpildo Lipton arbata persiku skonio, kuri NERA atpiginta, ir pirkejas daznai tai pastebi net ne kasoj, mokedamas, o gerokai nuo rimi nutoles keliaujant savo reikalais, kaip sakant, post factum. Todel VISADA tikrinkite pagal barkodus – su kainos etikete sutikrinkite, ir jeigu yra aparatas pc patikrinimui, pasinaudokite juo, nesigailesit.

  • jou:

   „Todel VISADA tikrinkite pagal barkodus – su kainos etikete sutikrinkite, ir jeigu yra aparatas pc patikrinimui, pasinaudokite juo, nesigailesit“ – būtent! tikrai visai nesunku, ant prekės užklijuotą barkodą sutikrinti su ant lentynos nurodytos prekės barkodu – paaiškėja, kam ir kokia iš tiesų taikoma „akcija“!

 6. Marija:

  o kaip isskaityti senyvo amziaus zmogui ,kad ten reikia padydinimo stiklo

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>