NEMATEKO „Mažylių“ paštetas – kam jis skirtas – žmonėms ar gyvūnams? Nevalgo niekas

„Praėjusią savaitę RIMI prekybos centras siūlė akciją – „vieną perki, antras nemokamai“. Tad su šeima surizikavau įsigyti gamintojo „NEMATEKAS“ virtą kepeninį paštetą. Sumokėjau 1.99 Lt. Deja pirmi įtarimai dėl produkto kokybės kilo tik namuose. Neprapjovus pakuotės jautėsi, kad paštetas įtartinai minkštas“, – nevartok.lt skundėsi pirkėja Vaida.

Moteris prisipažino, kad paštetą pirko šeimos pusryčiams, nuolaidą vertino, kaip gražų prekybininkų gestą. Tačiau jauna moteris greitai suprato, kad paštetas keliaus kieme gyvenančių katinų maistui.

„Mane nustebino, kad ant pakuotės skelbiami garsūs šūkiai „Sveikesnė šeima“ ir pavadinimas „Mažylių“. Noriu įspėti visus tėvelius, kad neapsigautų ir nepirktų tokio produkto, kuriame lašinių, kiaulių odų, žirnių baltymų ir konservantų, įskaitant ir natrio nitritą, priedai. Kiaulių kepenų įdėta vos 14 procentų. Prapjovusi paragavau ir isigandau…Tai ką pajaučiau nepasakosiu. Didesnio pasityčiojimo iš pirkėjų nesu patyrus“, – piktinosi pašteto paragavusi  ir jį nevartok.lt perdavusi Vaida.

Atlikome ekperimentą ir dalį moters perduoto pašteto atidavėme neišlepintiems benamiams katinams. Tik vienas iš penkių lauke gyvenančių kačių nenoriai paragavo „Mažylių“ pašteto.

Norėtusi paklausti ar „NEMATEKO“ vadovai ryžtusi tokiu paštetu maitinti savo vaikus ir patys jį valgyti? Ar taip gamintojas supranta kokybę?

Dėkojame Vaidai už naudingą informaciją.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (11)

 1. xxx:

  na bet ir yra dar naiviu zmoniu… farsas s…, mesa s…, salotos s…, ko jus dar tikejotes pirkdami pasteta? nereikia pirkti jokiu gaminiu-pusgaminiu isskyrus sviezia mesa ir ne prekybos centruose aisku. Na negi tai dar kazkam nauja ir nezinoma?

 2. Pirkeja:

  O kaip jūs nesuprantate kad kuo daugiau tokių skundų tuo labiau supras žmonės kad valgyti jau nebeįmanoma.

 3. Ta prasme...:

  Ne kartą esu pirkusi šį paštetą ir jį valgė, net išrankioji duktė. Tik jis tikrai nebuvo (nei karto) skystas, visada buvo standus, tai aš jo net netepu, o kaip dešrą pjaustau.
  O dėl sudėties, tai esu tos nuomonės, kad žmonės ir taip per ilgai gyvena, tai nėra ko išsidirbinėti.

  • Verneris:

   „geras“ argumentas, kad žmonės ir taip per ilgai gyvena…
   užduosiu žiaurų klausimą – Jūs taip pat galvojate ir apie savo išrankiąją dukrą, kad ją tokiomis nesąmonėmis maitinate?
   nemanau…

 4. 🙂 aš tai esu pirkusi kitos firmos. Visą laiką labai katinas norėdavo, tai kartą daviau gabalėlį (maždaug pusę arbatinio šaukštelio), tai jam kokie tai gliukai vėliau dėjosi naktį ir nuo to karto daugiau jokio pašteto iš manęs nebeprašo 😀

 5. Edvinas:

  Niekinis straipsnis, nei faktu, nei normaliu argumentu… As vietoj „Nemateko“ apskritai paduociau si tinklapi i teisma uz klaidinancia informacija…

 6. J.:

  durnas skundas..nepatiko produktas,deda skunda..absurdas…tai gal visus produktus aptarinekim,kad neskanu,kokia sudetis ir dekim skundus??negi visoj parduotuvej tik vienas pastetas kenksmingas ir neskanus?kvailumui ribu nera

 7. Donatas:

  Kasdien šitą paštetą pusryčiams valgau, nes vienas iš pigesnių ir tikrai skanus. Sakyčiau nepatinka ir nevalgyk, per prievartą niekas nelėpė tamstelei pirkti…

 8. Gal sudėtį perskaityti reikėtų prieš perkant produktą, o ne nusipirkus.
  Juk yra iš ko rinktis.
  Niekinis skundas.

 9. blam:

  o kodel sudetimi susidometa namie, o ne parduotuveje pries perkant produkta? reikejo perskaiyti ir pamacius zirniu miltus bei odas nepirkti. namatau jokios problemos – gi sudeties gamintojas neslepe, ji buvo uzrasyta aiskiai ir lietuviskai.
  ir vel….niekinis skundas.

  o „skanu“ – „neskanu“ tai ne argumentas.
  jums neskanu, katiniokui neskanu, kazkam gal skanu.
  del skonio, mieloji, nesigincijama.

  esme – kad niekas niekaip nebuvo apgautas.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>