Nemalonus siurprizas – ką parnešė žmona iš MAXIMOS

svogunu_salotos„Nupirko žmona MAXIMOJE salotas prie kepsnių. Kažkoks siaubas, vieni svogūnai. Net 73,5 procentai sudaro svogūnų. O pavadinimas skelbia, kad, tai salotos prie kepsnių. Tai visiška apgaulė ir pirkėjų klaidinimas. Daiktus reikia vadinti savo vardais. Skanesnius svogūnus buvau užmarinavęs prie šašlyko, o žmona suklaidinta parnešė svogūnų, kurie buvo bjauroki ir kartoki. Apgaulė“, – nevartok.lt pasakojo klaipėdietis Arūnas.
„Nuoširdžiai dėkojame klientui už išsakytą pastebėjimą. Išties prekiaujame šiomis salotomis, jos yra skirtos patiekti prie kepsnių. Kuriant šių salotų receptūrą, buvo atsižvelgta į lietuvių mitybos įpročius ir į mūsų prekybos tinklo ne kartą inicijuotų klientų apklausų rezultatus. Remiantis jais, lietuviai keptą mėsą, dažniausiai pagardina marinuotais svogūnais, todėl ir buvo nuspręsta mūsų klientams pasiūlyti salotų, kurių sudėtyje dominuoja svogūnai. Sprendimas įtraukti šias salotas į tinklo parduotuvėse siūlomų salotų asortimentą – pasiteisino. Šios salotos išties populiarios ir perkamos.
Salotos – tai šaltasis užkandis, kurio pagrindą sudaro įvairios smulkintos daržovės. Šių salotų sudėtyje taip pat yra kelių rūšių daržovės: svogūnai, smulkintos saldžiosios paprikos. Salotos pagardintos prieskoninėmis žolelėmis. Kiek ir kokių daržovių salotose yra, aiškiai nurodoma etiketėje, pateikiant produkto sudėtį.
Siekiame savo klientams pasiūlyti gardžias salotas, atsižvelgę į salotų vartojimo tendencijas, klientų pateikiamus pasiūlymus, jų receptus nuolat tobuliname. Tad būtinai atsižvelgsime ir į kliento išsakytą pastebėjimą tobulinant šių salotų receptą“, – nevartok.lt sakė MAXIMA komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (11)

 1. cioce:

  parašyta, kad 73 proc., tai ko stebetis, skaityt reikia

 2. As:

  Jokia čia apgaulė, sudėtį skaitykite. O jei nepatinka toks kiekis svogūnų, tai nepirkit. Kaip maži vaikai, tik pavadinimą, spalvas žiūri… dar jei pavadinimas žybsėtų visom vaivorykštės spalvom, tai tikriausiai ir tuščią pakuotę nusipirktumėt.

 3. milda:

  prieš perkant ir skaityt,ir žiūrėt,ir galkvot reikia.Jei nurodyta 73 proc.svogūnų ir tiek yra, ko stebėtis.O kad svogūnai neskanūs-tai jie kiekvienais metais tokiu laiku neskanūs.Laukim naujo derliaus.

 4. visad maxima bus teisi,tautieciai….

 5. o svoxegunai jega,maziau bezdesit,xe xe xe…..

 6. Anonimas:

  O kad zmona zasis istorija nutyli…

 7. PoP:

  Prie sveriamu salotu skyriuje tu sudeties nepaskaitysi…… nebent pardaveju,kurios ideda i induka, klaust….

  • Vilnietis:

   tai, ka kai deda nesimato, ka deda? jei vien svogunai tai matytusi ir nereikejo imti. Vopsem kvesa zmona pas ta vyruka

 8. rrr:

  jei griebiate bet ka neskaite ir neziureje, tai patys ir kalti. juk aiskiai parasyta svogunai 73 proc. 🙂 tai ko tikejotes? ot mulkiai zmones. as tai apskritai ziuriou i isvaizda prekes, o ne i tai kas parasyta. paziurejus jau matosi kad vien svogunai

 9. Ignotas:

  o mano žmona maksiminių salotų į namus nesileidžia, sako, dar pati rankas turiu, galiu ir ne iš sugedusių daržovių pasidaryt.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>