Nelegalios mėsos pardavėjams vis didesni pavojai. Skundžia kaimynai ir artimi žmonės

Kovojant su kontrabanda ir nelegalia prekių apyvarta, Alytuje išaiškintas dar vienas nelegalus mėsos perdirbimo cechas. Reido metu sulaikyta ir nukreipta sunaikinti daugiau kaip 1200 kg įvairių sūdytų, rūkytų ir vytintų mėsos gaminių, tvarkytų antisanitarinėmis sąlygomis, be ženklinimo ir įsigijimo dokumentų.

Alytaus valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba kartu policijos bei mokesčių inspekcijos pareigūnais surengė patikrinimą  Alytaus r. savivaldybės, Simno sen., Navikų k. gyventojos Laimutės Navickienės namų valdoje. Patikrinimas suorganizuotas, pasitikėjimo telefonu gavus informacijos apie nelegaliai vykdomą mėsos gaminių gamybą.

Patikrinimo metu, viename iš pagalbinių sodybos pastatų rastos mėsos tvarkymo patalpos, kuriose antisanitarinėmis sąlygomis buvo laikoma ir tvarkoma mėsa, sūdomi lašiniai, ruošiami įvairūs mėsos gaminiai. Iš viso nelegaliame ceche rasta daugiau kaip 1000 kg sūdytų lašinių ir kumpių, smulkintos mėsos, dešrelių, vyniotinių bei įvairių rūkytų mėsos gaminių. Visi mėsos gaminiai be būtinos ženklinimo informacijos, todėl neįmanoma nustatyti jų kilmės, tinkamumo vartoti terminų.

Tuo pačiu metu atliktas patikrinimas ir UAB „Alytaus prekyba“ Alytaus turguje, kuriame minėta moteris turėjo prekybos vietą. Čia Alytaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai uždraudė parduoti beveik 230 kg rūkytų, sūdytų ir vytintų mėsos gaminių be ženklinimo ir įsigijimo dokumentų.

Patikrinimų metu sulaikyti mėsos gaminiai nukreipti į utilizacijos įmonę, o neteisėta įmonės veikla uždrausta.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: ,

Komentarai (2)

  1. Pirkeja:

    nu net slykstu darosi kaip zmones nori pinigu uzsidirbti

  2. :

    Negalima pirkti iš nepatikimų pardavėjų…BAISU.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>