Ne viskas auksas, kas auksu žiba arba ne visa ūkininkų produkcija verta susižavėjimo

„Esu mėsaėdis ir retai kada galiu apsieiti be kvapnaus mėsgalio ar dešrigalio. Savo šaldytuvo atsargas nusprendžiau papildyti apspirkdamas per skelbtas MAXIMOS mėsos dienas. Dėmesį patraukė 20 proc. nuolaida taikyta ūkininkės Pigagienės gaminiams. Susigundęs nusipirkau karšto rūkymo česnakinę dešrą. Nuo pirmo kasnio pajutau, kad valgau taukus. Ėmiau skaityti etiketę: pirma rūšis, sudėtyje – kiauliena, lašiniai. Kaina nemenka, 25.99 Lt už kilogramą. Už tokius pinigus galima nusipirkti skanią gerą dešrą, o ne taukų prikimštą žarną. Gaila, kad negalėjau jos paragauti, kaip įprasta turguje. Pasakysit, skonio reikalas? Gal būt. Tik tokiu atveju geriau pirkti tikrą lašiniuotį, kurio ir kaina yra ženkliai mažesnė. Šį kartą pasijutau, kad nuo manęs ūkininkė ir MAXIMA nulupo ne vieną litą“, – nevartok.lt pasakojo Justinas, įsitikindamas, kad perkant ūkininkų produkciją reikia vadovautis principu – neparagavęs nepirk!

Dėkojame Justinui už nuomonę ir nuotraukas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (5)

 1. lota:

  o paragauti nedavė? ar tikrai?

  • Anonimas:

   Dieve mano dirbu siuose turgeliuose ukininku !!! mesa is ukininku vadinmu tai yra is tu paciu kombinatu imama jus ka dar tikite juk ten ukininku mesa ????? nera tokios !!!!!
   Tas pats prekybos centrose dirba pazystami ir zinios tokios kad mesa atvaziavus is lenkijos pagal fakturas bioveloj ar kitose imonese perdaromos ir mesa tampa lietuviska cia beviltiska gincytis !!!! tai buvo ir bus valgem ir valgysim !!!!

 2. dainius:

  Siandien (19.02.13 Rimi parduot. Zirmunu raj. Vilnius), gaminyje „kaimiska kepenine“ (ant etiketes nurodyta ukininke A.Pigagiene, galiojimo laikas 25.02.13)aptikau, bevalgant,5-6mm stiklo gabaliuka!Buvau labai nemaloniai nustebintas!nes vos nenusulauziau danties!!!

 3. arunas:

  2014.01.18 nusipirkau pigagienes „vytynta mociutes skilandine desra“ .. Tikras geras lietuviskas mirkalas, rugski kai reikalas, kremzliu ir lasiniu 70%… Dedu kryziu siems gaminiams. Tik isvaizda gera, daugiau nieko

 4. Anonime:

  Per sostinės dienas, nusipirkau Pigagienės šalto rūkymo sprandinės kumpelį. Kaina 26 Lt už kg. Vyras pavalgęs jo smarkiai apsinuodijo, vėmė ir t.t.. Pasibaisėjau šita produkcija. Nepirksiu gyvenime .

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>