Ne visi MAXIMOS agurkai tinka maistui

Nevartok.lt skaitytojai pastebi, kad rudenį prekybos centruose suprastėjo daržovių kokybė.

„Pomidorai akmens kietumo ir neaiškaus skanumo. O agurkai MAXIMOJE apskritai yra mistinė daržovė – žalia ir kieta, o viduje visa ruda. Pažiūrėkite, ką aš nusipirkau. Viskas į šiukšlių dėžę“,  – nevartok.lt pasakojo Gediminas.

Gediminas pasakoja atsimenantis, kaip iš MAXIMOS dingo Optimos linijos marinuoti agurkai, kurių vidus buvo baisios išvaizdos – toks pat rudas.

„Tai greičiausiai agurkinis juodgrybis. Ligos sukėlėjas tiesiog pažeidė agurką.  Juosvai žalios įdubusios dėmės yra skiriamasis šios ligos požymis. Pirkėjas rinkdamasis iš didelės krūvos gali ir nepastebėti kreivų, ligos iškreiptų agurkų. Tai šiltnamių problema, kuriuose atsiranda bėdos esant blogai priežiūrai“, – nevartok.lt sakė daugiau kaip 35 metus agurkus auginantis Alvydas.

Anot Alvydo, reikia nepatingėti ir perkamus agurkus prekybos centre apžiūrėti. Agurkas turi būti švarus, taisyklingos formos, negali turėti jokių pašalinių dėmių.

Dėkojame Gediminui už informaciją ir nuotraukas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , , ,

Pakomentuok. Būk pirmas!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>