Naujosios Vynotekos SOLO parduotuvės – prasta aplinka ir lenkiškos prekės

„Mačiau daug naujo prekybos tinklo SOLO reklamų. Nusprendžiau apsilankyti  ir pasižiūrėti, kuo gi nustebins mane, eilinį  pirkėją. Užsuku į Vilniuje Šiaurės miestelyje esančią parduotuvę.

Pirmiausiai nuotaiką sugadina kiti burbantys pirkėjai, kurie nesugeba su vežimėliais prasilenkti tarp lentynų. Praėjimai jau tokie siauri, kad darosi nejauku.

O kas gi lentynose? Lenkiškas pienas, lenkiški sūreliai, lenkiškos dešros, lenkiškos ir moldaviškos konservuotos daržovės. Paklausite gal pigu? Nė velnio. Tiesa, močiutės lenkišką pieną pirko paketais.

Daržovių skyrius. Skurdus, kaip tarybiniais metais deficito laikais, viena kita daržovė, „plastmasiniai“ turkiški pomidorai, kurie bent iš išvaizdos atrodo patenkinamai.

Žvilgteliu į buitinių prekių skyrių. Girdžiu, kaip iš skyriaus išsukdama šeimyna burbteli „brangu, nieko blatno“.  Suprantu, kad tokių smalsumo genamų pirkėjų užsuko ne vienas.

Einu į vyno skyrių. Gal čia kuo nustebins Vynotekos SOLO. Nustebina kainų etikečių margumu – geltona-raudona. Trūksta tik žalios spalvos etikečių dėl originalumo. Šalia besisukiojantis pirkėjas paaiškina, kad tos spalvos šį bei tą reiškia, tai yra vieniems vynams taikomos nuolaidos, kitiems ne. Apsidairau, bet jokios informacijos apie spalvotas akcijas nerandu. Norint perskaityti, kur kokios šalies vynas tenka taip užversti galvą, kad net sprandą susuka.

Įsidedu į krepšį pora butelių vyno, ispaniškų jūros gėrybių konservų, ispaniškų užtepėlių rinkinį, traukiu prie kasų. O čia ir vėl bėda, dirba tik dvi kasos, prie jų vėl stumdosi burbantys pirkėjai, nes nėra vietos normaliai apsisukti.

„Zavalas“ –  suburba viena pardavėja kitai skenuodama prekes. „Pravalas“  – pagalvoju aš ir susimokėjęs už prekęs išeinu iš SOLO. Manau, kad daugiau čia neužsuksiu. Nei pigu, nei prekių įvairovės, nei malonios aplinkos“, – nevartok.lt pasakojo naujoje parduotuvėje SOLO apsilankęs Algirdas.

Dėkojame Algirdui už išsakytą nuomonę ir nuotraukas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (11)

 1. PoP:

  bet žmonių tai daug nuotraukose 🙂

 2. just:

  Nu bet ir abelis rasytojas, pusk i maxima ir nebeburbek, visiskai kito tipo parduotuve taip gal kazkas ir nera pigiau, bet manau, kikevienas pirkejas gali sau rasti prieinama produkta uz gera kaina, ir prabegdamas salia uzsokti nusipirkti tai ka zinai ir ko tau reikia, o ne i ekskursija. Dziaugtis reikia, kad konkurencija dideda, produktu asortimentas kitoks ir t.t. O cia verkslenanciu ,, Verslininku“ ner ko klausyt.

 3. Jonas:

  Šabakštynas visiškas….

 4. Nina:

  kas liečia atstumų tarp lentynų-tai jiems mažų mažiausiai keliami priešgaisriniai reikalavimai. Vargu ar juos pažeidę galėtų dirbti.

  Teko būti Ateities g.. Parduotuvė kaip parduotuvė 🙂

 5. Zina:

  Vien lenkiskos prekes, bet pasirode, kad pigesne nei Maximoje ar Iki.

 6. xxx:

  ta bobutė melėynu paltu turbūt pozavu.Nereali herojė 🙂

 7. as:

  man visai nieko parduotuve ir prekiu pigesniu nei iki ar kt yra

 8. Anonimas:

  tai kad ten visai ne nauja parduotuve Siauries miestelyje, jau du metai kaip ji ten, buna geru kainu tam tikrom prekem, pvz prieskoniu ivairove gera ir kainus gan zemos ir kokybe super, taip pat ten visada perku sokoladini krema, normalu kur yra sokoladas, ir jokioj maximoj ar rimi jo nerasi, nepaliginsi su jokiom nuttelom, bei sultys labai pigios ir pasirinkimas nemazas.

 9. ee:

  nezinau, o ko tikejotes – kinietisku prekiu kaip kituose prekybos centruose? galvojate maximoje ne lenkiskos prekes?

  viskas gerai tose Solo. kainos padorios, nors ne itin skiriasi nuo maximos. ten einu, jei zinau kad ta preke rasiu ir nenoriu stumdytis eilese maximoje. bet siaip neinu delto, kad negali apsipirkti nuo iki. o vazineti po pardes, nenoriu.

 10. vida:

  Tai kodel patys lietuviai i lenkija vazuoja apsipirkt dar kazka burbulioja mano vyras lietuvis ir nieko pries lenkiskos produkcijos

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>