Muselės MAXIMA bandelėse – faktas keliantis nerimą

Tokio akibrokšto, kokį iškrėtė MAXIMA, vartotojams dar neteko regėti. Muselės bandelėse ne tik išgąsdino druskininkiečius bei miesto svečius, bet ir privertė sukrusti vieną didžiausių prekybos centrų.

„Siunčiu keletą „žadinančių apetitą“ nuotraukų, užfiksuotų Druskininkų MAXIMOJE. MAXIMOS atstovai pakankamai lengvai pateikia savo argumentus, kuomet nekokybiški produktai pastebimi juos parsinešus namo. Tačiau, kai bandelės su pagardukais-muselėmis siūlomos parduotuvės lentynose yra baisu – tiesa net akis bado“, – nevartok.lt pranešė siaubingą vaizdą Druskininkuose pamatęs ir užfiksavęs Eimantas.

„Iš tiesų tokio vaizdo neturėtų būti. Ypatingai rudenį tokios musytės prie šviežio nefasuoto maisto atsiranda labai greitai. Prekybos tinklas MAXIMA yra sudaręs sutartį su patikima įmone, kuri padeda palaikyti būtiną higieną parduotuvėse – ten kur masina maisto kvapai, statomi specialūs namukai, kurie sugauna musytes, vapsvas ir kitus skraidančius vabzdžius, užklydusius į parduotuvę. Šiuo atveju priemonės nebuvo efektyvios, todėl skubiai imsimės priemonių, kad išvengtumėme tokių nemalonumų ateityje. Atsiprašome pirkėjų už nepatogumus“, – nevartok.lt sakė MAXIMA atstovė spaudai Olga Malaškevičienė.

Tad kyla klausimas, kur iki šiol žiūrėjo MAXIMA ir kiek žmonių įsigijo bandeles su muselėmis?

Dėkojame Eimantui už informaciją ir nuotraukas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (3)

  1. Pirkejas D.:

    Idomu ar sioje svetaineje atsiras mano skundas apie suri „Brim“, kuri pirkau Maxima parduotuveje. Vakar parasiau, manau zmones turetu zinoti apie si apsurdiska produkta, maistu tikrai nepavadinciau.

  2. J.:

    brim??gal brie?jei cia apie rusi..nu gal cia pavadinimas

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>