Metantiems svorį – gudrios pinklės

„Norėčiau perspėti visus norinčius numesti svorio be pastangų- būti atsargiems įsigyjant Raspberry Ketone Forte. http://www.raspberryketonesforte.com/lt/ 2012metų lapkričio mėnesį susigundžiau daktaro Ozo reklamuojamomis natūraliomis aviečių kapsulėmis, kurios yra stiprus riebalų degintojas.

Kadangi tuo metu siekiau numesti šiek tiek svorio, vedžiau maisto ir fizines veiklos dienorastį. Reklamoje kompanija siūlo pinigų grąžinimą per 60 dienų. Po kelių savaičių stebėjimų (svoris nekrito, net padidinus fizinį aktyvumą), kreipiausi i kompanijos „Raspberry Ketone Forte“ atstovus, prašydama gražinti pinigus už man netinkamą produktą.

Gavau pasiūlymą gauti kokį kitą šios kompanijos produktą, nes pinigų grąžinimas gali užtrukti iki kelių mėnesių. Atsakiusi, kad noriu tik pinigų – jų laukiu po šiai dienai. Į mano elektroninius laiškus niekas neatsako, nors tinklapyje http://www.raspberryketonesforte.com/lt/contacts.php nurodoma, kad klientų aptarnavimo skyrius dirba 24 valandas, 7 dienas per savaitę, niekas man neatsako ar aš atgausiu savo sumokėtus 129 Lt.

Taigi pinigų gražinimas per 60 dienų, virsta į šešis mėnesius beviltiško laukimo atgauti sumokėtus pinigus. Nepadeda net perspejimas, kad ketinu kreiptis į Vartotojų teisių apsaugos tarnybą. Taigi būkite budrūs – nepasiduokite apgaulingoms reklamoms“, – nevartok.lt skaitytojus įspėjo Vaiva dėl  abejotiną produkciją platinančios kompanijos nesąžiningo elgesio.

Dėkojame Vaivai už informaciją.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (3)

  1. lada:

    Nuo aspirino greiciau sukusi, nei nuo ketono.

  2. Tai jei 60 dienų prabėgo, brangioji, tai pamiršk ir tuos šešis mėnesiu.

  3. Cesarius ( Vilnietis ):

    aš pats turiu mažą bet vistiek antsvorio , tai numesti svorio galima tik ribojant kcal iki 2’000 ar iki 1’500 per dieną ir daug sporto , vaikščiojimų .na galima ir iki 500 bet čia jau gaunasi 3 riekės duonos į dieną .! ? Tiek mažai valgyti daug sportuojant be šansų .

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>