MAXIMOS žuvų turguje net katinui būtų neįdomu

Prabėgo nemažai laiko, kai MAXIMA ėmė kviesti pirkėjus į vadinamąjį žuvų turgų. Idėja gera ir graži. Tačiau, kaip viskas atrodo realybėje?“Esu labai nusivylęs MAXIMOS žuvies turgumi. Savaitgaliais skelbiamos akcijos nuvilia, nes nebūna žadėtos žuvies. Tiksliau sakant, neužtikrinamas jos kiekis. Pavyzdžiui skelbia poros dienų akciją doradoms, bet jos išgaruoja per kelias valandas. Kitą dieną net neverta bandyti laimės. Tas pats su vilkešeriais ir kitomis atvežtomis žuvimis. Vienintelių krevečių ir karpių MAXIMA nepritrūksta. Kam klaidinti pirkėjus, kurie specialiai atvažiuoja nusipirkti retesnių žuvų už mažesnę, bet jų negauna. Ne sykį pakalbintos žuvies skyriuje dirbančios darbuotojos neslapukavo: „gaunam labai mažai. Viską pardavėm.“ Gal tuomet nereikėtų manipiliuoti žmonėmis ir neskelbti akcijų žuviai, kuri dar nepagauta“, – nevartok.lt pasakojo Leonidas.

„Jau metus MAXIMA parduotuvėse šurmuliuoja „Žuvų turgus“, kai savo klientams siūlome paragauti įvairių tiek Lietuvoje sugaunamų, tiek iš svetur – Prancūzijos, Ispanijos, Graikijos, Norvegijos, Azijos ir kitų šalių atvežamų egzotiškų žuvų bei jūrų gėrybių. Siekdami paskatinti lietuvius vartoti daugiau žuvies, žuvį ar jūros gėrybes dažniau įtraukti į savo mitybos racioną, didžiosiose MAXIMA parduotuvėse siūlome platų žuvų pasirinkimą, šviežiai žuviai taikome akcijas bei nuolaidas.

Rengdami akcijas šviežiai žuviai, klientams visuomet nurodome, kad akcijų metu siūlomos žuvies kiekis ribotas. Taip iš tiesų ir yra. Nors siekiame kaip įmanoma tiksliau suplanuoti kiekį – kiek žuvies mums prireiks akcijų metu patenkinti klientų poreikius, vis tik žuvis – specifinis produktas. Neįmanoma užtikrinti, kad žuvis tikrai bus pagauta, kad bus pagautas ir mūsų parduotuvių lentynas pasieks reikiamas žuvies (ypatingai retesnių rūšių) kiekis. Tai priklauso ir nuo oro sąlygų, ir nuo žvejybos bei žuvies tiekimo ypatumų.

Didžiosiose parduotuvėse, atsižvelgę į žuvies pardavimų duomenis (kiek paprastai per akcijas jos nuperka konkrečioje parduotuvėje) žuvies kiekius nuosekliai didiname, vis tik užtikrinti, kad šviežios žuvies akcijų metu įsigys visi norintys mūsų klientai, galime ne visada. Reaguodami į klientų lūkesčius didžiosiose mūsų parduotuvėse, kur žuvų pasiūla yra didžiausia, ateityje planuosime dar didesnius akcijoms siūlomos šviežios žuvies kiekius. Išties siekiame, kad šviežią žuvį pamėgtų ir jos į mūsų parduotuves nusipirkti ateitų kiekvienas Lietuvos gyventojas“, – nevartok.lt aiškino MAXIMOS komunikacijos vadovė Renata Saulytė..

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (4)

 1. „ribotas kiekis“ reiškia,kad geriausiu atveju keli kg ar vnt akcijinių prekių parodoma ir toliau lieka etiketė AKCIJA ir šalia užrašas: „Atsiprašome,laikinai šios prekės neturime“,o laikinai Lietuvoje reiškia viskas,baigta ir net nesitikėkite.Ir taip ne tik MAXIMOJE su žuvimi,o visuose didesniuose prekybos centruose madinga: ir IKI,ir RIMI

 2. Dzimis:

  Neturi žuvies-neskelbk akcijos.Viskas paprasta.

 3. ania:

  naturit ka rasyt tai nafik nerasykit

 4. Nėra:

  IKI tinklas taip pat skelbė, kad 2013-10-31 neskrostos didžiagalvės kefalės kainuos 12.99 Lt. Parduotuvėje puikavosi skelbimas „Atsiprašome, akcija nevyks“.
  Niekas nepatyrė nuostolio?
  Liaudis sako: „Laikas – pinigai“. Kas kompensuos sugaištą laiką?

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>