MAXIMOS akcija verta skatiko

jogurt„MAXIMOJE pirkėjams yra dalinami asmeniniai akcijiniai kvitai, kuriuos jie gali aktyvuoti ir visą savaitę pirkti jogurtus ir jogurtinius gėrimus su 20 proc. nuolaida. Puiku, apsidžiaugiau, nes jogurtų perku ypač daug. Deja, deja….Šiandien gavęs tokį kvitą negalėjau jo pritaikyti. Mergaitės (šaunuolės, kantrios) pusvalandį vargo, bet aktyvuoti kvitų negalėjo. Atsiprašė. Jos juk nekaltos, kad MAXIMA nesusitvarko savo prekybinės sistemos. Likau nuviltas negavęs žadėtos nuolaidos. Kyla klausimas, kam tada MAXIMA dalina tuos kvitus. Bandysiu laimę rytoj. Susidaro įspūdis, kad MAXIMA nelabai myli savo pirkėją – pažada, bet pažado nevykdo“, – nevartok.lt pasakojo Vytas.
„Labai atsiprašome kliento dėl šios nemalonios situacijos ir sukeltų nepatogumų. Dėl techninių kliūčių šiandien nebuvo galimybės aktyvuoti asmeninės -20proc. nuolaidos jogurtams ir jogurtiniams gėrimams. Tikimės, kad šia asmenine nuolaida klientas galės pasinaudoti jau rytoj. Mes vertiname savo klientų lojalumą ir stengiamės jiems nuolatos pasiūlyti geras kainas ir akcijas, kurios padeda sutaupyti, tad mums belieka dar kartą atsiprašyti, kad šįkart vykstanti akcija nepraėjo taip sklandžiai kaip norėtųsi“, – nevartok.lt sakė MAXIMA komunikacijos departamento atstovė Milda Januškevičienė.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (1)

  1. bbbbb:

    o kaip tokį asmeninį gauti?

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>