MAXIMOJE tas pats produktas su dviem skirtingom kainom

vistiena_maximaPažiūrėkite, kaip Maximoje klaidinami pirkėjai. Kaina ant pakuotės viena, o čekyje kita. Pirkau vištienos krūtinėlę, galvodamas, kad moku kainą nurodytą ant pakuotės. Tik vėliau pamačiau, kad MAXIMA nuskaičiavo ženkliai daugiau. Anksčiau MAXIMA tokias savo klaidas išpirkdavo dovanų čekiais. Ar tiek daug klaidų, kad tokios praktikos atsisakyta?“,- nevartok.lt pasakojo Mindaugas.

„Apgailestaujame dėl šios nemalonios situacijos. Klientas buvo suklaidintas. „Kekavos“ viščiukų krūtinėlių file akcija buvo taikoma mūsų „Karštų kainų“ leidinyje liepos 21-27 dienomis. Šios filė kaina leidinyje buvo 4,10 Eur/kg. Pagal mūsų užsakymą tiekėjas taip pat atspausdino sumažintos kainos lipdukus, kurie užklijuoti ant vištienos pakuočių. Šiandien, t.y. liepos 28, pradėjo galioti nauji „Karštų kainų“ pasiūlymai, kuriuose šios vištienos nėra, tad kasos kompiuteris automatiškai muša reguliarią kainą, kuri šiuo atveju yra 5,21 Eur/kg. Kadangi akcinė viščiukų filė nebuvo išparduota, tai lentynoje klientas rado šios filė likučius su senu lipduku.

Pastebėjus kainų neatitikimą, klientams siūlome 1,5 Euro čekį. Ši praktika mūsų tinkle taikoma jau daugelį metų, tad klientas pastabėjęs kainų neatitikimus turi kreiptis į informacijos kasą ir užregistruoti savo skundą. Dėkojame klientui už pastebėjimą. Šį neatitikimą sistemoje ištaisysime ir tikimės, kad panaši situacija nepasikartos“, – nevartok.lt sakė MAXIMA komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (1)

  1. indre:

    Jo maxima tik ir galvoja kaip apgauti Mindauga:)

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>