MAXIMOJE sūrio juostelės, kurias mėgsta „pionieriai“ prie alaus ir vyno (papildyta MAXIMOS komentaru)

„Atsakingai ruošiausi penktadienio vakaro „Žalgirio“ krepšinio varžyboms. MAXIMOJE nusipirkau alaus ir aptikau naujieną: čekiškas sūrio juosteles. Įdomu, kas gamino produkto etiketes, nes ant jų pagrindiniai užrašai lietuviški, taip pat smulkiai surašyta čekiška informacija. Bet svarbiausia – tai ženklas ir paveiksliukas ant etiketės. Viename kampe puikuojasi lazdeles ragaujantys vaikai pionieriai, o kitame kampe ženklas nurodantis, kad sūrio juostelės skirtos prie alaus ir vyno. Galima suprasti, kad sūrio juosteles labai mėgsta pionieriai prie alaus ir vyno“, – nevartok.lt pasakojo Klarkas. „Nusipirkau ir paragavau žiūrėdamas krepšinį. Išvada: gal tas sūrio juosteles geriau valgo pionieriai“, – šmaikštavo Klarkas.

„Sūrio lazdelės gaminamos Lenkijoje, šiuo atveju, sūrio lazdelių gamintojas yra atsakingas už prieštaringą ženklinimą – tiek paveiksliukas su vaikais, tiek ženklas, kad lazdelės tinka prie alaus ir vyno yra naudojami ant originalios pakuotės. Tai gamintojo sprendimas. Vis tik sutinkame, kad produktas, jei jis skirtas vaikams neturi būti žymimas kaip produktas, tinkantis prie alaus ir vyno. O jei tai produktas tinkamiausias vartoti prie šių gėrimų, etiketėje neturėtų būti vaizduojami vaikai. Operatyviai susisiekėme su tiekėju ir įspėjome jį dėl pasirinkto netinkamo ženklinimo. Taip pat įspėjome mūsų darbuotojus, atsakingus už asortimento formavimą, kad prevenciškai  produktų pakuotės, prieš tai, kol jos pasiekia mūsų parduotuves, būtų atidžiai įvertintos, o aptikus netinkamą žymėjimą/netinkamą pakuotę, operatyviai informuotas tiekėjas ir toks produktas nepatektų į mūsų parduotuvių lentynas“, – nevartok.lt sakė MAXIMOS komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

Dėkojame Klarkui už informaciją ir nuotraukas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (3)

  1. Armo:

    Koks dundukas izvelge pionieriska kaklaraisti? nei ten pionieriskas nei ka. raudona spalva nereiskia kad ten pionieriskas. ten isvis kazkoks kaspinelis.

  2. Sigis:

    Armo pionierius pyksta 🙂

  3. as:

    PARANOJIKAI JUS – N X , KOKIE TEN PIONIEREI JEI UZSIMAZGINE TIK RED JUOSTELES —-LANDZBERGYZTAI NEDADROZTI :-)))))) MATET GYWA PIONIER ????? AWYNU BANDA

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>