MAXIMOJE supuvusios slyvos už specialią kainą

slyvos„Užsukau savaitgalį į MAXIMĄ nusipirkti vaisių. Aptikau supuvusias slyvas, kuriom buvo taikyta akcija. Atpiginta litu už kilogramą. Negi prekybos centras galvoja, kad žmonės gali pirkti puvėkus? Jeigu, kažkas užkišo tą akcijos lipduką, tai tikrai turėjo matyti, kokios slyvos yra parduodamos“, – nevartok.lt pasakojo pirkėja Renata.

„Kaip jau ne kartą teigėme, savo klientams stengiamės pasiūlyti šviežius, aukštos kokybės daržoves ir vaisius. Todėl išties tokiomis slyvomis neturėjo būti prekiaujama.
Vaisių ir daržovių kokybei užtikrinti skiriame daug pastangų ir laiko. Siekiant vaisius ir daržoves klientams pateikti pačius šviežiausius, trumpinamas jų kelias nuo augintojo iki vartotojo. Vaisių ir daržovių kokybė, prieš jiems patenkant į parduotuvių lentynas, kelis kartus griežtai tikrinama. Parduotuvių darbuotojai taip pat įpareigoti nuolat sekti vaisių ir daržovių kokybę bei šviežumą prekybos salėje, reguliariai juos perrinkti. Slyvos – itin greitai gendantis ir savo prekinę išvaizdą prarandantis produktas, tad jų šviežumui ir kokybei parduotuvių lentynose užtikrinti reikia kur kas daugiau dėmesio, laiko ir pastangų.
Akivaizdu, kad šios slyvos parduotuvės darbuotojų nebuvo deramai perrinktos. Dėl ko belieka tik apgailestauti. Patikiname, šioje parduotuvėje sustiprinsime daržovių kokybės bei perrinkimo kontrolę, taip užtikrinant, kad daržovės patenkintų klientų poreikius ir lūkesčius.
Taip pat ką jau taip pat ne kartą esame sakę, kad šviežiems vaisiams ir daržovėms tinklo parduotuvėse dažnai taikome ir akcijas bei nuolaidas, kad suteiktume savo klientams galimybę jų įsigyti pigiau ir taip paskatintume juos į savo mitybos racioną įtraukti daugiau šviežių sezoninių vaisių bei daržovių. Tačiau tiek akcijų metu, tiek ir įprastai siekiame prekiauti tik šviežiais ir kokybiškais vaisiais bei daržovėmis“, – nevartok.lt kalbėjo MAXIMA komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

 

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (2)

  1. Nepatenkintas:

    MAXIMA atstove vel pilsto is tuscio i kiaura, ta pati per ta pati. Nepavyks Jums suziureti tos kokybes uzvertus siknas siltose ofiso kedese. Algas kelkit, su zmonemis skaitykites, tuomet gal jiems bus motyvacija gerai dirbti. O dabar uz maza alga, plius dar dirike aprekia ne uz ka, slyva perrinkinet ir lyst i sikna kiekvienam klientui. Nesu dirbes MAXIMOJ, bet tiek prisiklausiau, jog man visai nenuostabu ir nepikta, jog tos slyvos ten tokios, O jei kam nepatinka tai tegu neperka, maziau kakosit ponia.

  2. indre:

    nu nejaugi jus neturit savo asmeninio gyvenimo,kad tik belieka tokias nesamones rasineti

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>