MAXIMOJE pirkti ryžių dribsniai su kandimis (papildyta MAXIMOS komentaru)

„Prieš keletą dienų MAXIMA parduotuvėje, esančioje Jurbarke, Algirdo g., pirkau ryžių dribsnius „Melvit“. Ketinau išvirti vaikui košę.“ – nevartok.lt rašo Ineta.

„Galiojimo laikas dar iki rugsėjo mėnesio, tačiau dribsniai jau su „gyventojais“. Beveik visame pakelyje dribsniai sulipę, tarsi apraizgyti voratinkliais, o gyventojas – jau sparnuotas, panašus į kandį. Radau ir vikšrą, ir kokoną, iš kurio jis tikriausiai ir išsirito. Na, žodžiu, vaizdelis ne koks.

Labai gaila, kad tokių dalykų pasitaiko mūsų prekybos centrų lentynose.“

Dėkojame Inetai už pasidalintą informaciją ir nuotraukas.

Renata Saulytė, „MAXIMA“ komunikacijos vadovė, atsiprašė klientės: „Išties apgailestaujame, kad klientė vienoje iš mūsų parduotuvių įsigijo nekokybiškų ryžių dribsnių. Apgailestaujame ir dėl to, kad klientė iš karto nesikreipė į parduotuvės, kurioje įsigijo ryžius administraciją. Siekiame prekiauti tik kokybiškais produktais, tad klientei nedelsdami būtume grąžinę už ryžius sumokėtus pinigus, taip pat operatyviai ėmęsi visų priemonių, kad tokie atvejai parduotuvėje nepasikartotų. Neturime galimybės patikrinti kiekvienos pakuotės prieš pateikdami ryžius į prekybą, tačiau, dabar, turėdami informaciją, mes parduotuvėje, kurioje buvo įsigyti nekokybiški ryžiai, nedelsiant pradėsime patikrą, kad būtume tikri, jog daugiau nekokybiškų šios rūšies produktų parduotuvės lentynose nėra. Taip pat susisieksime ir su šių ryžių dribsnių gamintoju, kad išsiaiškintume, kaip tokie ryžiai galėjo patekti į mūsų parduotuvės lentynas.

Nuoširdžiai atsiprašome klientės ir dėkojame jai už pateiktą informaciją.“


Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (4)

  1. PoP:

    Kosmariskas vaizdelis……

  2. Anonimas:

    Pagaliau atblokavo šį straipsnį…Kodėl kai kurie straipsniai yra blokuojami????

  3. viktoras:

    ka tik nusipirkome Nordic ryziu dribsniu Telsiuose, ir kaip manote ka ten radom? ogi zyka, ta balta kirmele, is kurios issirita kandis. pirmadieni kreipsiuos i maisto ir veterinarijos tarnyba, tegu oagaliau padaro tvarka, gi mokam ne centus uz prekes.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>