MAXIMOJE pirkti riešutai su kirmėlėmis

„MAXIMOJE  Vilniuje pirkau gliaudytus  lazdynų riešutus. Kilmės šalis Gruzija. Pakelio nepraplėšiau, apie savaitę laikiau sausai švarioje vietoje. Kai nusprendžiau riešutus valgyti pamačiau, kad knibžda kirmėlės. Visa tai puikiai matosi nuotraukose.

Riešutų galiojimas nepasibaigęs“, – nevartok.lt teigė riešutų nusipirkęs Regimantas.

„Mes patikrinome savo sandėlius ir parduotuves. Riešutų užkrėstų kenkėjais neradome. Kartais pasitaiko pavienių atvejų, kuomet riešutuose randami kenkėjai. Tai priklauso nuo laikymo sąlygų. Tačiau būna ir atvejų, kai produktas apkrečiamas ir namuose. Pvz., jeigu pirkėjas riešutus laikė šalia užkrėstų produktų, yra didelė tikimybė, kad tie kenkėjai atsiras ir nepraplėštoje, šalia gulinčioje pakuotėje“, – nevartok.lt sakė MAXIMA atstovė spaudai Olga Malaškevičienė.

Galima tik priminti, kad kirmėlės dažniausiai atsiranda dėl blogo apdorojimo ir blogų laikymo sąlygų. Jei prieš pakavimą riešutai laikomi netinkamai, juose dažniausiai įsiveisia kenkėjai.

Dėkojame Regimantui už informaciją ir nuotraukas.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (5)

 1. Cesarius ( Vilnietis ):

  Ta pakuotė sandariai uždaryta, kaip ten įlenda kenkėjai.!?

 2. J.:

  Tai kai pirkai nematei,jog ten kirmėlių buvo ane?Nes aišku,kad jų nebuvo..o atsirado pas tave namuose..pasitikrink kitus produktus,kruopas ir panašius maisto produktus,gal ir ten pilna kirmėlių

 3. :

  Visai akivaizdu,kad užkratas yra pirkėjo namuose. Žmogus juk perkant apžiūri prekę… Nesvarbu,kad maišelis yra uždarytas. Kandys pragraužia skylutes maišelyje, prideda ten kiaušinėlių,iš kurių ir išsirita kirmėlės.Apsižiūrėkit savo namus, o prieš šv.Velykas susitvarkyti būtina.

 4. Nebegrybaukit:

  pirkau kirmeliu radau riesutu

 5. as:

  Koks fasuotojas?

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>