MAXIMOJE pirktas saulėgrąžų skanėstas blogo skonio ir dvokia senais riebalais

„Prieš kelias dienas MAXIMOJE nupirkau vaikams saulėgrąžų skanėstą, liaudiškai vadinamo „kazinaku“. Pamaniau, kad ledų vis prašantiems vaikams geriau jau triaukšti tokį desertą. Tačiau nei sūnus, nei dukra kazinako nevalgė, prakando ir paliko.“ – pasakojo vilnietė Laura.

„Paragavau pati. Skonis – bjaurus, burnoje jaučiasi senų riebalų skonis. Kvapas irgi ne iš maloniausių. Nenuostabu, kad vaikai jo nevalgė. Net nepraplėštas liko ir antras batonėlis. Įdomu, koks būtų šio skanėsto skonis prieš pasibaigiant jo galiojimo terminui, po metų ir dviejų mėnesių? Galbūt perkepusių riebalų skonis išsivadėtų?“ – ironizavo vilnietė.

MAXIMA atstovė ryšiams su visuomene Olga Malaškevičienė nevartok.lt teigė, jog atliko šio gaminio partijos patikrinimą Vilniaus Mindaugo g. esančioje parduotuvėje. „Gaminys yra kokybiškas, kartoką skonį ir specifinį kvapą gaminiui gali natūraliai suteikti saulėgrąžos“.

Nevartok.lt dėkoja Laurai už informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Pakomentuok. Būk pirmas!

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>