MAXIMOJE pirko pomidorus su kaparėliais, bet jų nerado

pomid„MAXIMA prekiauja saulėje džiovintais pomidorais, kurių etiketėje nurodoma, kad jie su kaparėliais. Pirkome kelis indelius gimtadienio stalui. Tačiau kaparėlių nei viename indelyje neradome. Pomidorai tik su prieskoninėm žolelėm. O sudėtyje kaparėliai nurodyti antroje vietoje. „, – savo pastebėjimus dėl produkto išsakė Mindaugas. Anot vyro saulėje džiovinti pomidorai yra vienas mėgstamiausių jo produktų ir beveik visi jie ruošiami su kaparėliais. Šį kart produktas nuvylė.

Nupirkome ir mes du indelius, norėdami įsitikinti ar gamintojas ant etiketės rašo teisybę. Deja, nei viename indelyje įprastų kaparėlių taip pat neradome.

„Apgailestaujame, kad klientui teko nusivilti įsigyta preke. Mūsų kokybės ekspertai, gavę skundą, nedelsdami patikrino prekyboje esančius pomidorus.
Kaparėlių juose yra, bet nurodant sudėtį etiketėje sumaišytas sudedamųjų dalių eiliškumas. Antroje vietoje po pomidorų turėtų būti nurodytas aliejus. Kaparėliai pomidoruose yra malti ir atrodo kaip prieskoninė žolelė. Į kiekvieną kliento pastabą siekiame atsižvelgti, tad jau kreipėmės į produkto tiekėją, kad jis patikslintų informaciją produkto etiketėje ir pakeistų sudedamųjų dalių eiliškumą“, – nevartok.lt paaiškino MAXIMA komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (4)

 1. Zoro...:

  išdūrė 🙁

 2. Kristina:

  raso kad tik sugunditi pirkeja

 3. PoP:

  O per stikla nesimato,kad nieko nera?

 4. JAZ:

  O tai aš ir nesupratau – KAPARELIAI – ten yra ar ne? Jei yra, nors ir sutrinti, tai ko čia piktinatės, o jei nėra tai negi Maxima meluoja? Sako gi kad yra. Jei nebūtų tai galėtumėt piktintis, bet juk yra 🙂 Tai apie ką kalba? Nieko nesuprantu, kame problema? Kaparėliai yra ar ne? Atsakykit normaliai – taip arba ne 🙂 JTM

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>