MAXIMOJE „Linkėjimai iš kaimo“ su blogu kvapu

„Esu įpratęs lankytis MAXIMOS skyriuje „Linkėjimai iš kaimo“. Tačiau paskutiniai linkėjimai smirdėjo baisiu kvapu. Norėjau išsirinkti karšto rūkymo dešrą. O ji pasirodė visa apgleivyjusi, smirdinti, vargiai ar tinkama maistui. Jos galiojimo terminas nebuvo pasibaigęs. Galiu spėti, kad gražūs ūkininkų linkėjimai baigiasi ties MAXIMOS slenksčiu“, – nevartok.lt sakė nevalgomos išvaizdos dešrą aptikęs Vytautas.

„Pripažįstame, kad tokių dešrų pirkėjas mūsų parduotuvių lentynoje surasti neturėjo. Atsiprašome kliento dėl nemalonios situacijos ir dėkojame už operatyviai suteiktą informaciją.  Nedelsiant patikrinome šių dešrų galiojimo laiką nurodytoje parduotuvėje – jis nėra pasibaigęs, tačiau dešros matyt parduotuvėje nebuvo tinkamai laikomos, todėl ant jų susidarė pelėsis. Parduotuvės darbuotojai turėjo užtikrinti, kad karšto rūkymo dešros būtų laikomos tinkamoje temperatūroje, be to jų kokybė, išvaizda, šviežumas kaip ir bet kurio kito greitai gendančio produkto turi būti nuolat kontroliuojamas. Už tai atsakingi parduotuvės darbuotojai. Mūsų kokybės ekspertai patikrino ir kitą parduotuvėje, „Linkėjimų iš kaimo“ skyrelėje esančią produkciją. Visi patikrinti gaminiai buvo kokybiški. Daugiau klientų skundų dėl nekokybiškų dešrų taip pat nesame gavę.“, – nevartok.lt sakė MAXIMOS atstovė spaudai Renata Saulytė.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (8)

 1. VILDIS:

  BŪNA IR TAIP, KAD PIRKĖJAS PASVERTĄ DEŠRĄ NUMETA KUR NORS APSIGALVOJĘS NEBEPIRKTI (TEKO MATYTI PANAŠŲ VAIZDĄ SKALBIMO PRIEMONIŲ SKYRIUJE) TEN DEŠRA PAGULI, KOL SALĖS DARBUOTOJAS PASTEBI IR PADEDA TEN KUR IR PRIKLAUSO. PO TO DEŠRA NETINKAMAI PABUVUS KURĮ LAIKĄ IR PRADEDA ANKSČIAU TERMINO PABAIGOS GESTI. IR TOKIŲ PANAŠIŲ PAVYZDŽIŲ GALIMA PASTEBĖTI KIEKVIENĄ DIENĄ. AŠ ĮŽVELGIU IR KAIP KURIŲ PIRKĖJŲ NEATSAKINGUMĄ IR NEDERĖTŲ KALTINTI VIEN PREKYBOS DARBUOTOJŲ, KURIE GAL IR NIEKO DĖTI IR ŠIUO PAMINĖTU ATVEJU. SĖKMĖS IR KANTRYBĖS MAXIMAI. O AR JUS MIELI SKAITYTOJAI ESATE MATĘ MANO PAMINĖTŲ ATVEJŲ?

 2. hmm:

  O kam tiek daug dideliu raidziu? 🙂

 3. Laura:

  Taip,ir as maciau toki vaizdeli

 4. Vartotojas:

  O tai kam tada aplamI pirko jei mate kad supelejusi ir su kvapu

 5. Sonata:

  Issiimkit ta agurkų smirdalyne, baisu, kas tiko kadedom, pavasariui netiks, apsivemt galima nuo skonio, fuuu

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>