Kodėl MAXIMOJE kruopų pakuotės su skylutėmis?

„Neseniai buvau MAXIMOS bazėje Vilniuje šalia Gariūnų. Bandžiau išsirinkti kokius nors grūdus: ryžius, grikius ar kitas kruopas ir pastebėjau, kad visos pakuotės yra kiauros. Jos visos pradurtos parkeriu ar peiliu. Kokia tada nauda iš tų vakuuminių, uždarų, pakuočių? Nežinau ar čia taip turi būti ar kažkas tai daro specialiai? Būtų įdomu sužinoti. Kiti maišeliai, kuriuose subertos smulkios kruopos, pvz. manų yra  be skylučių, o visi kiti ne smulkūs grūdai – „kvėpuoja“, – nevartok.lt rašo Jevgenijus.

Šį mėnesį NORFOS prekybos centras iš prekybos išėmė visas kruopas, nes jose buvo rastos kirmėlaitės. Aruodiniai kenkėjai užteršia maisto produktus dėl netinkamų laikymo salygų, nesandarių pakuočių.

„Gavę jūsų informaciją kreipėmės į tiekėjus, kurie mus informavo, kad šios skylės produkto kokybei nekenkia, jos reikalingos dėl dviejų priežasčių. Pirmoji, kad  pakuotė neplyštų, kai kraunant ir transportuojant viena pakuotė dedama ant kitos. Antroji priežastis – oro pralaidumas pakuotėje, kad nesikauptų drėgmė“, – nevartok.lt aiškino MAXIMA atstovė ryšiams su visuomene Olga Malaškevičiene.

Dėkojame Jevgenijui už informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (3)

  1. amortizacija:

    „kraunant vieną ant kitos“ – čia amortizatorinės tokios skylutės 🙂 🙂 🙂

  2. VIRGINIJA:

    kad kirminai is;lystu per skylutes ar isbyretu.ryziuose sausi kirminai buna.sake juos supurskia kad numirtu.kai plauni isplaukia sausi kirminai.kalbejo per televizija girdejau.gyvu negali but mes ispurskiam ryzius.tai ka mums atveza ismestus kirmeletus ryzius.gal is siukslynu kokiu.nejaugi musu salis tokia atsilikus kad galima zuvis ryzius vezt viska kirmeleta.kuo mus skaito.o niekas netikrina.

  3. nu tai , kad norim visko pigiau , tai ir gaunam – pigiau bet ne geriau

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>