MAXIMOJE kainos vartosi pagal principą „lydekai paliepus…“?

„MAXIMOJE X-822 Architektų g. 152, Vilnius akcijinėje lentynoje radau š/r „Juodąjį kumpį“ supjaustytą griežinėliais. Akcijinė kaina buvo 49,99 Lt. ir sumažinta iki 29,99 Lt. Toje pačioje lentynoje buvo to paties „Juodojo kumpio“ ir po 56,99. Kodėl taip skiriasi kaina parduotuvės administracija nesugebėjo paaiškinti. Pigesnio „Juodojo kumpio“ etiketėje nebuvo jokio produkto aprašymo, tik pavadinimas. Bandau spėti, kad taip parduotuvė atsikrato pasenusios (užsigulėjusios) produkcijos, nes nėra nei produkto pagaminimo datos nei originalaus gamintojo nurodyto galiojimo termino. Reikia būti labai atidžiam, kad kasoje kumpis nepabrangtų beveik dvigubai“, – nevartok.lt savo pastebėjimus išsakė skaitytojas Renaldas.

MAXIMA neigia, kad prekybos centruose prekiaujama pasibaigusio galiojimo produkcija. „Šiam produktui numatytos dvi skirtingos kainos. Šaltai rūkyta Juodojo kumpio gabalą originalioje pakuotėje galima įsigyti savitarnos skyriuje už 56,99 Lt. Sveriamųjų produktų skyriuje kumpiu prekiaujame papjausčius gabalėliais ar griežinėliais, perpjauto kumpio kaina mažesnė – 49,99 Lt. Šiuo atveju kumpio griežinėliams buvo taikyta  ir akcija: griežinėlių galima buvo įsigyti gerokai pigiau (29,99 Lt). Tai nėra besibaigiančio galiojimo prekė, nes tokius produktus ženkliname specialiu lipduku ir jais prekiaujame tik specialioje vietoje, kurioje galima įsigyti besibaigiančio galiojimo produktų“, – nevartok.lt skaitytojus ramino MAXIMA atstovė ryšiams su visuomene Olga Malaškevičienė.

Dėkojame Renaldui už informaciją ir nuotraukas

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (3)

  1. Cesarius ( Vilnietis ):

    Vistiek brangu ir nukainuota. Kartą mačiau nukainuota šviežia jautienos išpjova tai apie 310 g. tipo pilna kaina buvo virš 20 lt. o nukainuota apie 13 lt. bet vistiek labai brangu tai nepirkau .??!! Kartą mačiau nukainuotas bulkas tipo kainavo 3,49 lt. o nukainuota 2 lt. bet vistiek labai brangu tai nepirkau kai jau beveik apipelijus , paskutinę dieną galiokja. Vistiek labai brangu .!!????

  2. AXY:

    Manipuliacija susuka prota. Tai skirta skirtingoms grupems pirkeju, kurios perka pagal savo perkamaja galia. Makaronai ir zmoniu apgaudinejimas.Ponui kumpis brangus, o biednam tas pats kumpis pigus?Anaiptol…

  3. Renaldas:

    Ne tą nuotrauką įdėjote. Kitoje nuotraukoje tik produkto pavadinimas ir jokio aprašymo. O tai jau PAŽEIDIMAS

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>