MAXIMOJE galima rasti šaldytos žuvies su kirmėlėmis

Argentininės jūrinės lydekos be galvų, be uodegų, glazūruotos, 250 kg partija, importuota iš Argentinos, UAB „Plungės šaltis“, Plungė. Būtent toks kiekis užkliuvo Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai. 2011 m kovo mėnesio pabaigoje atlikus mikrobiologinius tyrimus pilvo ertmėje rasta 12 negyvų Anisakis spp. nematodų lervų. Mėginys tyrimams buvo paimtas Vilniaus m. inspektorės iš Maxima LT.

Įmonės neturi pateikti į rinką žuvininkystės produktų maistui, dėl kurių nekyla jokių abejonių, kad jie yra užkrėsti parazitais.

Nevartok.lt primena, kad šaldyta žuvis yra vienas rizikingiausių produktų, kurie gali būti užkrėsti parazitais. Jeigu išvirę ar iškepę žuvį, pajutote nemalonų kvapą, suabejojote jų kokybę, praneškite mums arba kreipkitės į Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (3)

  1. Alexandras:

    Maximoje pirkau zuvi, tai ja ruosiant prasmirdo visa virtuve. Zuvis buvo tokiame tamsiai melyname ipakavime.

  2. zita:

    taigi tie parazitai zmogui visai ne prie ko

  3. as:

    nu, keistas kiekis 250kg. partija ir dar iš argentinos, į domu kaip fura pavežė ar čia mašinos bagažinėi vežė be šaldymo įrangos tai biski ir pagedo :))))))))))))

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>