MAXIMA vardu prisidengę sukčiai superka bulves po 6-8 ct už kilogramą

creativecommons.org

MAXIMA prekybos tinklas iš Lietuvos ūkininkų ir ūkininkų kooperatyvų superka kokybiškas maistines bulves. Taip siekiama paskatinti Lietuvos ūkininkus savo išaugintą produkciją realizuoti Lietuvoje, o vartotojams suteikti galimybę dažniau vartoti šalyje išaugintus ar pagamintus maisto produktus.

„Pastaruoju metu vis didesnė dalis Lietuvoje išaugintų daržovių, tame tarpe ir bulvių iškeliauja į užsienį, o mums tenka jas pirkti svetur. Paradoksalu, nors Lietuvoje bulvių išauginama pakankamai, didžioji dalis jų Lietuvos vartotojų nepasiekia. Todėl nusprendėme pasiūlyti Lietuvos ūkininkams parduoti savo išaugintas lietuviškas bulves mums, užuot jas išvežus į užsienį“, – tvirtina MAXIMA LT, UAB Maisto ir pirmojo būtinumo prekių pirkimo departamento direktorius Skirmantas Nevidomskis.

Tačiau iki šiol MAXIMA neskelbė kainos, kurią moką už kilogramą bulvių.

„Radęs skelbimą, pasiūliau ūkininkaujantiems tėvams parduoti bulves MAXIMAI. Tėvukas numojo ranka, teigdamas, kad MAXIMA siūlo tik 6-8 centus už kilogramą. Esą MAXIMOS atstovai patys skambinėja ūkininkams ir siūlo tokią kainą“, – nevartok.lt sakė širvintiškis Marius.

MAXIMA atstovė spaudai Olga Malaškevičienė teigia, kad ši kaina yra laužta iš piršto. Neatmetama galimybė, kad MAXIMA vardu prisidengę supirkėjai bando apgauti žmones, siūlydami labai mažą kainą.

„Praėjusią savaitę Lietuvos ūkininkams pasiūlėme supirkti kokybiškas maistines bulves. Už vidutinio dydžio bulvių kilogramą mes siūlome 20 centų, dideles bulves superkame už 40  centų. Tokią pačią akciją vykdėme ir pernai, kuomet iš mūsų šalies ūkininkų supirkome per 130 tonų bulvių“, – nevartok.lt aiškino Olga Malaškevičienė.

Ūkininkai bulves prekybos tinklui gali parduoti be tarpininkų ir patys derėtis dėl jų supirkimo kainos, kurios,  MAXIMA prekybos tinklo atstovų teigimu,  ne žemesnės nei visoje rinkoje.

Ūkininkai, norėdami bulves parduoti MAXIMA prekybos tinklui, supirkėjams turi pateikti galiojantį registravimo fitosanitariniame registre pažymėjimą bei  Lietuvos Respublikoje išaugintiems šviežioms maistinėms bulvėms suteikiamą atitikties deklaraciją.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (4)

 1. Art:):

  Bulves tai prastokos kokybes maximoj

 2. Nenustebčiau:

  kad tokią juokingai mažą kainą siūlo Maxima daržovių vadybininkai,. jie dar ne tokių fintų sugalvoja

 3. maxima:

  Antkainis 1000%….

 4. Ukininkas:

  VP marketas ukininkams moka grasius uz parduodamas darzoves!!! Tai faktas!!! Visiskai socialiai neatsakinga imone.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>