MAXIMA tiekėjas per šventes vietoj skanios silkės pakišo kiaulę

„Pirkau per didžiąsias metų šventes silkę MAXIMOJE. Už 7 vienetus sumokėjau virš 20 Lt. Traukiau iš kibiriuko ir galvojau, kad neteks važiuoti į turgų – etiketės skelbė, kad tai Atlanto silkė, mažai sūdyta. Tai ko ieškojau. Deja geri įspūdžiai dingo namuose išdarinėjant pirmąją silkę. Iš vidaus pageltę kraštai,  aitrus kvapas  ir surūdijusios silkės skonis. Kas ragavo nekokybiškos silkės, tas tikrai supras. Negaliu kaltinti MAXIMOS, silkę grąžinau ir pasiėmiau išleistus pinigus. O štai ką galvoja įmonė LIGNESA, kuri tiekė tokią silkę? Tai tikrai nepagarba vartotojui.“, – nevartok.lt pasakojo Vytautas. Pasak vyro, kitą dieną jam teko vykti į turgų ir pirkti kitą silkę, kurią visa šeimyna gyrė per šventes. O kaip atrodo silkė pateikta šventėms MAXIMOS pirkėjams galite pamatyti nuotraukose.

MAXIMOS komunikacijos vadovė Renata Saulytė sakė, kad silkė parodyta tiekėjui ir klausiama dėl jos kokybės. „Tai ne pirmas kartas, kai LIGNESA mums tiekė nekokybišką produktą. Įmonė yra griežtai įspėta ir jeigu dar kartą kils problemų dėl nekokybiškos produkcijos, bendradarbiavimas su šia bendrove bus nutrauktas. Po incidento šventėms gavome jau kitą silkės partiją, ją patikrinome ir nustatėme, kad silkė kokybiška“, – nevartok.lt pasakojo Renata Saulytė.

Priminsime, ką prieš šventes kalbėjo VMVT specialistai:  „kokybiškos sūdytos silkės yra specifinio malonaus kvapo, spalva nepatamsėjusi, jos nepageltę. Ne visai šviežių ar pradedančių gesti silkių paviršius gali būti pasidengęs pilku, gelsvu apnašu, oda lengvai plyšti. Raumenys būna suglebę, neskrostų – dažnai suplyšę pilvai. Rūkytų silkių gedimo procesą rodo drėgnas, lipnus paviršius, suglebę raumenys, blankus, pilkšvas atspalvis, mėsa būna apkartusi, nemalonaus kvapo“.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , , ,

Komentarai (3)

  1. because:

    nesmagu..bet surūdijusios silkės skonis nuoširdžiai prajuokino:))

  2. PoP:

    fui, pageltusi visa

  3. nereklama:

    Kelinti metai perku tik bajoru neisdarota silke, niekad nenusiviliau. Svarbiausia, kad nepersudyta.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>