MAXIMA stilius – kada norim sušaldom, kada norim – atšildom

„MAXIMA stebuklai tiesiog stebina. Etiketės skelbia vieną, papildomi lipdukai – kitką. Taip ir liko neaišku – tai šaldytas ar atšildytas sūrio pyragas. Nemanau, kad tai yra normalu“, – visus nevartok.lt skaitytojus įspėjo Kotryna.

UAB „Lietuvių Kepėjas“ pagamintas prancūziškas sūrio pyragas parduodamas daugelyje MAXIMA prekybos centrų. Tačiau pastabi Kotryna užfiksavo, kad informacija ant etiketės nesutampa su kita skelbiama informacija – „šaldytas“ pyragas parduodamas jau atšildytas.

Specialistai teigia, kad tai yra rimtas pažeidimas. Gamybos technogijos yra griežtos, kaip ir produkto laikymo sąlygos. „Negalima užsiimti saviveikla – lipdyti savo etiketes ir pažeisti gamintojo nustatytas laikymo sąlygas“, – nevartok.lt sakė valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistas.

„Pardavinėdami šį pyragą nesušaldyta, mes griežtai laikomės gamintojo nustatytų nurodymų, t.y. prie temperatūros iki +6 , jo galiojimo terminas –  96 valandos.  Šį pyragą parduodame nešaldyta, galvodami apie pirkėja,  kuriam tiesiog patogiau pirkti produktą jau paruoštą vartojimui. Galiojimą iki kada galima pardavinėti šį produktą nustato parduotuvės darbuotojai tuo metu, kai paima produktą iš šaldymo kameros. Nuo tada yra skaičiuojamas jo galiojimo laikas – 96 valandos. Iki šiol nusiskundimų dėl šio produkto nesulaukėme“, – nevartok.lt tvirtino MAXIMA atstovė spaudai Olga Malaškevičienė.

MAXIMA varškės-nevarškės apkepas (iš ryžių, nevartok.lt pastaba) jau nuskambėjo tarp vartojų. Šį syk sulaukėme – sušaldyto-atšildyto prancūziško pyrago. O kuo mus nustebins MAXIMA ateityje?

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (4)

 1. aiste:

  Nevartok.lt !!! neperlenkit lazos .. pirma patys issigilikit o paskui pliekit … jau rimtai juokas ima …reguokit i rimtus skundus, o ne kai zmones is neisprusimo siuncia visokias nesamones… kurioj vietoj cia pazeidimas ??? yra standartai, kurie leidzia prekiauti atsildytais produktais tam tikrose salygose.Nei iki, rimi, norfa ar maxima siu produktu negamina. Juos gamina gamintojai, pritaikius ju imones ar LR standartus ir tiekia pardavejui. Etiketeje aiskiai nurodoma informacija kokiomis salygomis laikomas pyragas atsildzius. Lietuvoje prekiaujama daugelio gamintoju uzsaldytais – atsildytais produktais. Ka pirkti – svieziai pagaminta ar uzsaldyta – atsildyta produkta – vartotojo teise rinktis…

 2. nustebęs:

  Joooooooooooo………. O aš galvojau, kad nevartok.lt bent skaityti moka, o pasirodo…….. Ką padarysi, kojos pirštais špygos neparodysi………

 3. Ilona:

  Si karta net as nepritariu puslapio kurejams 🙂
  Yra logiskas Maximos pasiaiskinimas, kuris absoliuciai viska pateisina bei paaskina,
  nematau cia jokios nuodemes.

 4. Kaip bebūtų, pyragas nėra labai kokybiškas. Vakar nusipirkau. Skonis gal ir nieko, bet iš pyrago tiesiog sunkiasi vanduo. Paspaudus šiek tiek pirštais, galima keletą lašelių išspausti. Nevartokit.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>