MAXIMA stilius – akcijos, kurių nėra

„Savaitgalį lankiausi Šilainių MAXIMOJE, Kaune, Šarkuvos g. Visuomet perkame mineralinį vandenį Borjomi ir puikiai žinome kiek jis kainuoja. Tačiau vakar vandeniui buvo taikoma „akcija“. Tik neaišku kodėl, nes kaina nepakitusi. Galbūt tai būdas privilioti pirkėjus? Ta ryški geltona spalva ir ženkliukas „Akcija“ taip ir traukia pirkti ar išbandyti naują produktą, bet nuolatinius pirkėjus apgaudinėti negražu“, – savo pastebėjimą nevartok.lt išsakė kaunietė Agnė.

1 litras mineralinio vandens Borjomi prekybos centruose kainuoja 3,95-3,99 Lt. Per akcijas vanduo būna siūlomas maždaug po 2,90 Lt už vieną litrą.

Tai jau ne pirmas kartas, kai MAXIMA manipuliuodama akcijomis klaidina pirkėjus. Dažniausiai prekybos tinklo atstovai pasiteisina, kad tai salės ar tam tikros parduotuvės darbuotojo klaida.

Dėkojame Agnei už informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (9)

 1. sveikata:

  DEJA, TAIP ir yra!! gerbiama Agne, ne Jus viena pastebejote, ir ne tik maxese, manau DAUGUMA prekybcentriu Lietuvoje taiko ta pati zmoniu apgaudinejimo metoda!! Taigi, reikia daugmaz zinoti tos prekes kaina ‘iki akcijos’ (bent jau tu prekiu kurias dazniau perkame, isidemeti). As oati taip pat n kartu esu pastebejus tokia gudria [ tiksliau= SUKTA + IZULIA] tu pardziu taktika!!

 2. nesukcius:

  ne visi taip izuliai daro, bet daro ir kiti, tarp ju Iki.

 3. ?:

  kas už tai prekybcentriams?

 4. Darbininkas:

  Konstitucija nedraudžia 😀

 5. w:

  neturit pinigu eikit i konteineri o ne iparduotuves

 6. Man:

  As pries pora dienu nuejau i Maxima nusipirkti Zaliosios Arbatos. Ir planavau pasimti Dilmah. Ejnu ir pamatau, kad AKCIJA. Tikros kainos nezinau, bet ant geltono lapo buvo uzrasyta Akcija: Kaina 4lt. Apsidziaugiau ir pasiruosiau, tik 4lt. Nuejau prie kasos, ismuse ir ziuriu dar truksta 50ct. O tikra kaina „Akcijine“ 4.50lt Vnz apgavikai 🙂

 7. oooo:

  dauguma prekybcentriu naudoja sita gudrybe. Kadangi paprastai einu pirkt, zinodama ko reikia, tai tos akcijos atrakcijos demesio nepatraukia, bet buna juokinga, kai kaina mintinai zinai ir tokia pat kaip akcijine uzdeta 🙂 jei reikia produkto – imu, imciau net jei nebutu „akcijos“, tai koks skirtumas, tik siaip idiotiskai atrodo, nors tai skatina atiduma, ir po to pastebi dar daugiau kuriozu.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>