MAXIMA stebuklai – perki vieną žuvį, moki už dvi

„Klaipėdoje, parduotuvėje MAXIMA, Taikos pr. 61 pirkta karštai rūkyta skumbrė su morkomis kainavo dvigubai brangiau nei buvo parašyta ant gaminio. Įdomu, ar tai AKCIJA pirk vieną – už DVIEJŲ kainą“, – nevartok.lt pasakojo klaipėdietė Rima.

„Išties klientės įsigytai žuviai buvo taikoma akcija. Apgailestaujame, kad klientei kasoje nebuvo pritaikyta nuolaida. Gali būti, kad kainų sistemoje įsivėlė klaida. Mums svarbus kiekvienas klientas, vertiname jų lojalumą, tad klientė galėjo kreiptis į parduotuvės administraciją ir jai būtų suteikta galimybę žuvį įsigyti už akcijinę kainą. Kilus nesusipratimams, visų pirma klientus raginame kreiptis į parduotuvės, kurioje buvo įsigytas produktas administraciją. Tuomet operatyviai galėsime išspręsti problemą ar surasti klientui palankų sprendimą“, – nevartok.lt sakė MAXIMOS komunikacijos vadovė Renata Saulytė.

Dėkojame Rimai už informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (1)

  1. :

    Mažiau reikejo vakščioti po parduotuvė

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>