MAXIMA savaitgaliais atsikrato supuvusių daržovių

Savaitgaliais daugelis prekybos centrų bando parduoti viską, kas „užsigulėjo“, tai yra ne tik besibaigiančio galiojimo produktus su akcijos ženklu, bet ir viską, ką jau vertėtų mesti į šiukšlių dėžę ar utilizuoti. Vieni prekybos tinklai tai daro subtiliai, kiti – abejotinos kokybės prekes parduoda savo mažiausiose parduotuvėlėse, demonstruodami abejingumą vartotojo poreikiams.

„Pastebėjau, kad MAXIMA savaitgaliais mano rajone prekiauja siaubingos išvaizdos daržovėmis. Kai tai papasakojau draugei, ji nusistebėjo, kad tokių dalykų neteko girdėti – ji apsiperkanti tik dideliuose prekybos centruose. Apsilankykite ir įsitikinkite patys“, – nevartok.lt ragino laišką parašiusi Jovita.

Po apsilankymo MAXIMOJE, kurioje dažnai apsiperka Jovita, įsitikinome, kad merginos pastebėjimai yra pagrįsti – daržovių skyriuje skelbiama daugybė akcijų, o daržovės tiesiog perpuvusios. Jovitos paminėtoje parduotuvėje lankėmės abi savaitgalio dienas, tad pateikiame nuotraukas, ką mums pavyko užfiksuoti.

Supuvusios ir suvytusios geltonosios paprikos nuo 13.99 Lt per akciją atpigo iki 6.99 Lt.

Pradėjusios pūti morkos nuo 3.99 Lt per akciją atpigo iki 1.99 Lt

Perdžiūvę, susiraukšlėję ir susitraukę pievagrybiai per savaitgalio akciją nuo 7.99 Lt atpigo iki 5.49 Lt

Kitą dieną užfiksavome dar daugiau supuvusių arba pradėjusių gesti ir pelyti daržovių. Apie tai skaitykite kitame pranešime.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (6)

 1. juozas:

  buves max darbuotojas as jus vadinu sanitarais kur jus dinktumet be pc jau
  6 val ryto keliates kad 8 atsidurtumet parduotuveje ir tuoj puolat i nukainuotus o po to verkiat kad jus apgavo as ir po siai dienai prekinuosi centruose ir esu patenkintas nes pagedusiu darzoviu tiesiog neimu o issirenku geras o pardavejom ir sales daebuotojams linkiu istvermes nelengvame darbe ir apsaugok dieve nuo tokiu niurgzliu jovitu

 2. ieva:

  gal ir gerai pastebejot, tik ismokyt taisiklingai rasyt

 3. Anonimas:

  Gerbiamieji, gal gana nusišnekėti? Tokias „daržoves“ galima įsigyti už dyką konteineryje parduotuvės galiniame kieme, jei konteineris nerakinamas. O jei mokame pinigus, tai ir kokybės norėtume. Ir tokioms atliekoms gauti nereikia keltis šeštą ryto.

 4. Pingback: Savaitgalinės MAXIMA daržovės pavasariu nekvepia – 2 dalis | Nevartok

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>