MAXIMA savaitgalį atsikratė senomis ir gendančiomis prancūziškomis morkomis

„Daug kartų girdėta tiesa dar kartą pasitvirtino – MAXIMA nepraranda nei cento, nesvarbu, kuo prekiauja. Užsukome su šeima šeštadienį į MAXIMĄ ir pastebėjome siaubingos išvaizdos morkas. Kol vyras rinkosi vaisius, spėjau nufotografuoti prancūziškas „šviežias“ morkytes“, – nevartok.lt po apsilankymo MAXIMOJE pranešė Ingrida. Moteris teigia, kad MAXIMA akcijos vaisiams ar daržovėms nebūna sąžiningos: „jie taiko akcijas tik tada, kai su vaisiais ar daržovėmis kažkas negerai. Dažniausiai tada, kai produktai jau ima gesti ir pūti. Juk taip nesąžininga“.

Tenka pripažinti, kad nevartok.lt jau ne kartą teko kreiptis į MAXIMĄ dėl vartotojų skundų, kurie pranešė apie prastos kokybės daržoves. Prekybos tinklo atstovai sakydavo, kad tai tik atsitiktiniai dalykai.

Deja niekas nesikeičia. MAXIMA  ir toliau beveik kiekvieną savaitgalį sugalvoja akcijų, kaip atsikratyti tam tikrų produktų.

Dėkojame Ingridai už informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (4)

 1. Valė:

  Neprarastų nei cento, jei žmonės nepirktų prastos kokybės maisto. Niekas jiems per prievartą jų nekiša. Morkos siaubingos, pati mačiau, bet net neateitų į galvą tokių pirkti.

 2. Antanas:

  Klausimas paprastas, kodel tarnybos, kurios tikrina parduotuves nepagauna tokiu pardaveju su bjauriomis darzovemis ir neskiria baudu.

  • Onk:

   todėl kad nė velnio nevažinėja ir netikrina matyt 🙁
   O jiems galima pranešti „realiuoju laiku“, kai randi krūvą tokių morkų?

 3. tai kad:

  kai yra paklausa, yra ir pasiula

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>