MAXIMA rugsėjo 1-ąją pasitiko su pasenusiais TWIX šokoladukais

Mokslo ir žinių dienos išvakarėse MAXIMA prekybos tinklas pasiūlė „siurprizą“ – sutikti rugsėjo 1-ąją su pasenusiais TWIX šokoladukais. Jų galiojimas pasibaigė rugpjūčio 28 dieną, tačiau MAXIMA nusprendė, kad vaikai ar studentai gali to ir nepastebėti.

„Nuolat perku šiuos šokoladukus. Tačiau šį syk pastebėjau, kad jie sukietėję, pakitęs jų skonis. Tik tada ir atkreipiau dėmesį į galiojimo terminą ant pakuotės. Pasirodo, skonio receptoriai manęs neapgavo – šokoladukai buvo pasenę“, – nevartok.lt kasos čekį ir TWIX pakuotę perdavęs Nerijus. Vyras šokoladukus pirko rugpjūčio 30 dieną.

Po dienos, rugsėjo 1-osios išvakarėse apsilankę Nerijaus nurodytoje parduotuvėje, įsitikinome, kad MAXIMA lentynos vis dar užkrautos senais TWIX šokoladukais. Nedelsdami senienas parodėme parduotuvės vedėjai. Seni TWIX šokoladukai iš lentynos buvo pašalinti akimirksniu.

Dėkojame Nerijui už informaciją.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (3)

 1. Rasa:

  Ne naujiena, pati ne karta esu nusipirkusi pasenusios produkcijos…… Svarbiausia, kad ir su gera galiojimo data, taciau pasitaiko jau pasenusios, prasvinkusios produkcijos….

 2. Vaikų turinti mama:

  maximai, jūs esate tikri parazitai, jeigu leidžate sau taip elgtis

 3. tai mamai::

  kazkodel visi akcentuoja tik vaikus???!!! O ka, visiems kitiems, t.y. suaugusiems galima KISTI BET KOKI SUDA??? Pagalvokit pries rasydami. Ar tamsta pati kaip NE vaikas, estum tuos pasenusius saldumynus ir pan.??
  O del to kad net ir galiojantys terminai etiketeje neuztikrina maisto kokybes+saugumo – tai faktas. Teko kazkada isigyti tokiu sokoladuku. Bet del to jiems ir SKELBIA AKCIJAS tie prekybcentriai. Zino kad zmoniu godumas isgelbes ju pelnus – pelnus bet KOKIA KAINA 🙁

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>