MAXIMA politika – atspėkite kainą patys

Kaip suprasti kainų politiką, kai viename MAXIMA prekybos centro kampe alyvuogės parduodamos už vieną  kainą, o kitame  – tas pats produktas pabrangsta?

„Alyvuogės yra vienos rūšies, abi pažymėtos akcijos ženklu. Tačiau vienos kainuoja 3,69 Lt, o kitos 3,99 Lt. Ar tai ne gudrus triukas suklaidinti pirkėją?“ – nevartok.lt klausė Anatolijus.

Patikrinę skaitytojo informaciją įsitikinome, kad tokia „akcija“ MAXIMOJE taikyta kone savaitę.

„Šio produkto kaina parduotuvėse turėtų būti 3,69 Lt. Neseniai šio produkto kaina buvo keista – sumažinta, tačiau lentynose prie produkto atsiradus naujai etiketei su mažesne kaina, liko ir senoji. Tai tiesiog žmogiška klaida. Atsiprašome už nesusipratimą“, – nevartok.lt teigė MAXIMA atstovė spaudai Olga Malaškevičienė.

Tad nevartok.lt dar kartą ragina įdėmiai sekti MAXIMA akcijas ir netapti apsukrių prekybininkų auka.

Dėkojame Anatolijui už suteiktą informaciją.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (7)

 1. 123:

  Kažkaip per daug dažnai Maximoj tos žmogiškos klaidos kartojasi.

 2. ieva:

  pritariu, maximoj amzinai tokio tipo „klaidos“

 3. Isejusi is darbo:

  O, ką jie gali pasakyti. Meluoja ir teisinasi. Negi pasakys, taip mes kalti norejom apgauti pirkėją, bet nepavyko.Čia, kaip pas nusikaltėlius, nieękada neprisipažink ir sakyk, kad nekaltas.Šiaip tai garbės tokie dalykai nedaro.Viską suvaryti ant EILINIO DARBUOTOJO LENGVIAUSIA.

 4. Dirbantis Maximoj:

  Taip gerbiamieji pirkejai ,mes labai norim jus apgauti, mes del 1 cento galim ir motina parduoti, o cia visai ziauria suma-30ct!

  • LLL:

   jei visi 3 milijonai apsipirkines maximoj ir iklius i „zmogisku“ klaidu pinkles prarasdami po 1 ct, paskaiciuokit, kiek tai iseis maximai. o faktas tas, kad ne tik 1 ct apgaudinejami zmones. stambesnes prekes ir litais nupigina, kuriuos kasoje atsiima. zodziu, maxima klesti is aferu

 5. fffff:

  kvailiausiai atrodo, kai atseit daro akcija, sumazina kaina, o tu tiksliai zinai, kiek anksciau tas produktas kainavo ir matai, kad nubrauktoji kaina neatitinka realybes, o dabartine, atseit akcijine, yra tokia, kokia visada ir buvo 🙂

 6. sofi:

  nesenai atradau si tinklapi. Labai liuks, kad galima kazkur pateikti prekybos centru suktybes. Aciu sumanytojams.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>