MAXIMA pigiai atsikrato supuvusiais pomidorais

Nuotrauka dažniausiai pasako viską! Kaunietė Rita apsilankiusi laikinosios sostinės Akropolio MAXIMOJE buvo priblokšta prekybininkų noro pelnytis bet kokiais būdais. Rita užfiksavo, kokius pomidorus bando pigiai įbrukti prekybos centras ir nuotrauką atsiuntė nevartok.lt.

„Eilinė „akcija“ Kauno Akropolio MAXIMOJE: pūvantys pomidorai kumato  – nė trijų litų už kilogramą!“, – nevartok.lt rašė Rita.

MAXIMA jau nebesigiria, kad apie viską pagalvota. Akivaizdu, kad pirkėjas vargu ar pirks tokius pomidorus. Tačiau, tai rodo prekybos tinklo požiūrį į MAXIMOJE besilankantį pirkėją.

Dėkojame Ritai už informaciją ir nuotrauką.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (9)

 1. Joooo:

  Maximos direktorė galėtų dažniau iškišti nosį iš to savo kabineto ir pasivaikščioti po parduotuvę.
  Iki šioliai atsimenu tame pačiame Akropolyje ekologiškų bananų akciją – pradėjus rinktis pamačiau, kad kas antrame maišelyje jie apipelyję. O kokia nedamatanti močiutė tai ir nupirks savo anūkui 🙂

  • Anonimas:

   Ponia Rita, kam Jums pirkti tuos pomidorus, negi geresnių nebuvo? Nueikit padirbėkit Maximoj, parodysit kaip dirbti reikia ir viską spėsit ir sutvarkysit, praeis noras neaišku kur nugriebtus pomidorus fotografuoti.

 2. nepritariu:

  o nuotrauka tikra? Nes nematau nei maksimos, nei akcijos, nei, kad nuotrauka būtų daryta parduotuvėje. Gal nufotkino kažkur sandėlyje atmestus pomidorus.

  O kad ir salėje, tai niekas neverčia pirkti. Tu bandai įžvelgti požiūrį į pirkėją, o kitas ateis ir apsidžiaugs, kad pigiau gali nupirkti tokių pomidorų ir dar padėkos.

  Kad tau nepriimtina, tai nereiškia, kad visi žiūri vienodai. Tai yra tik tavo nuomonė.
  Galiausiai tokius pomidorus galima kaip pašarą tam tikriem naminiam gyvūnam pirkti – ar tai blogai?
  Būtų blogai jeigu apgaule bandytų stumti už pilną kainą, o taip viskas ok.

 3. nėra:

  Gal ir reikėtų fotografuoti su visomis „regalijomis“, bet nemanau, kad pirkėja – sąmoninga maximos kenkėja. Dažnai lankausi Kauno Akropolio maximoj, mačiau tuos papuvusius kumato. Šiandien jų jau nebėra, užkrauta normalių olandiškų pomidorų.
  Kas ką nori, tas tą valgo. Skanaus!

 4. eilinė pirkėja pasitikinti kokybe:

  Ponia Rita nereikia fa fa ir lia lia ir nereikia fotografuoti atrinktų blogų pomidorų
  Be to MAXIMA prekiauja pomidorais iš plastmasinių dėžių o ne iš popierinių

 5. Cesarius ( Vilnietis ):

  Bet kam tiek užvežti prekių juk žino , kad neišpirks pirkėjai !!! Sutinku su kitu komentatorium kartą Maximoje irgi Vilniuje mačiau akciinius ekologiškus bananus kartą pirkau , pripažystu ir skanesni ir labiau kvepia ir tikrai net labai prinokę bet kartą buvo labai jau apgedę tai nepirkau .Jei matot blogi produktai tai nepirkite . Kartą pirkau per akciją iki bananus tai siaubas net 2 dienas laikiau žali neįmanoma valgyti tfu bjaurybė , geriau mažiau bet pilną kainą nupirkti prinokusius bananus .

 6. JOpa:

  Jurbarko maxej tas pats vyksta…

 7. pirkeja:

  Tai kas nufotografuota nuotraukoje tikra tiesa.

 8. Panasiai atrodancius svogunus maciau maximoje

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>