MAXIMA pasiklydo savo žuvų turguje ir kainose

„MAXIMA ėmė kviesti ir reklamuoti savo žuvų turgų. Na tokių moliuskų ir žuvų buvo ir ankščiau, taip pat ir kituose prekybos centruose. Reklama yra reklama. Bet kodėl vyksta manipuliacijos su kainomis. Tą patį rytą gaunu pranešimą, kad bus atpiginti tuno kepsniai nuo 49.99 Lt iki 39.99 Lt už kilogramą. Tą patį rytą matau internete reklamą, kad kepsniai tomis pat dienomis kainuos dar pigiau – 29.99 Lt. Tai arba negražus reklaminis triukas,  arba MAXIMA pasiklydo savo turguje“, – nevartok.lt sakė pastabus skaitytojas Leonidas.

MAXIMA atstovė Olga Malaškevičienė pažadėjo skubiai viską išsiaiškinti ir informuoti vartotojus.

„Skirtinga kainą pasirodė, nes paaiškėjo, kad galime tuną parduoti pigiau. Tikimės, kad tuno pirkėjams užteks ir dėl kainos problemų nekils. Jis bus parduodamas už 29.99 Lt už kilogramą“, – nevartok.lt sakė Olga Malaškevičienė.

Priminsime, kad MAXIMA prieš kelias dienas gavo baudą už klaidinimą – dėl neteisingai nurodytos kainos lentynose ir kainos išmuštos čekyje. Precedentas yra sukurtas, tad vartotojus raginame kreiptis ir pranešti, jeigu pastebėsite prekybos centrų apgaules ar manipuliacijas nurodant klaidinančias produktų kainas.

Dėkojame Leonidui už informaciją.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , , ,

Komentarai (1)

  1. veronika:

    vat cia tai problema, parduoda pigiau, koks durnius del to gali skustis?
    tikrai nesuprantu tokiu bambekliu kuriems viskas blogai. jam duodi naudinga pasiulyma ir vistiek blogai.

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>