MAXIMA nekalta, kalta studentė

„Norisi  pranešti apie dažnus atvejus, kurie kartojasi nepaisant nieko. Pirkome Vilniaus BIG prekybos centro Maximoje šaldytą uogų mišinį „Morsas“. Akcija skelbė, kad anksčiau uogos kainavo 6,99 Lt, tačiau per akciją uogas buvo galima įsigyti už 4,99 Lt. Deja kasoje išmušė visai kitą kainą – 5,29 Lt. Nuėję pasiaiškinti dar kartą išgirdome, kad reikia žiūrėti kodus.

Žiūrime kodus  ir jie sutampa su neegzistuojančiomis kainomis. Čia pat matėme, kaip atėjo pasiskųsti dar vieni žmonės dėl kainų neatitikimo. Atrodo, tai tiesiog normalu: grąžina pinigus tam, kuris pastebi. Pirkėjai apgaudinėjami, o gal taip bandoma ugdyti jų sąmoningumą?“ – nevartok.lt su ironija klausė vilnietė Rūta.

„Deja, tvarkant parduotuvių etiketes, ypatingai didelėje parduotuvėje, vis dar pasitaiko ir programinių klaidų, taip pat klaidų dėl darbuotojų neatidumo. Šiuo atveju, darbuotojos atostogų metu dirba studentė pagal laikiną darbo sutartį, kuri tiesiog laiku nepakeitė kainos. Nesiekiame apgauti mūsų pirkėjų, ateityje pasistengsime dar daugiau dėmesio skirti prekių kainų ženklinimui ir kontrolei.  Be to, kilus neaiškumams, siūlome kreiptis pagalbos į salės darbuotojus, kurie visada pasirengę padėti, arba kaina pasitikslinti specialiai įrengtuose kainų skaitytuvuose“, – pirkėjos atsiprašė MAXIMA atstovė spaudai Olga Malaškevičienė.

Tad tenka prisiminti klasika tapusį posakį „MAXIMA nekalta, aplinka kalta“.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (8)

 1. xxx:

  ojojoj tik nenubiednekim del 30ct, jau zmones taip kabinejasi del nieku,kad skaityt slykstu

  • oo:

   nius’ paskaičiuokim: 300 neapdairių pirkėjų po 30 centų per dieną paliko – jau vakarienei gerai užsidirbi 😀

  • Moteriske:

   As geriau uz ta 30ct vaikui ciupa ciupsa nupirksiu negu sukciams atiduosiu! Ir Maximoje tai ne pirmas kartas kai kainos kasoje neatitinka kainu nurodytu lentynose!

 2. KJ:

  Ziurekite zmones globaliai – centas prie cento ir mln sudaro.

 3. J.:

  paprasta suversti beda studentei..gedos turetumet maximos atstove spaudai…jus ten rpiprate mulkint pirkejus,pati ir ne karta esu nukentejus..kaip kazkas rase centas po cento ir sudaro simtus ar tukstancius net..kas tie 30 cnt man??man tai aisku,kad nieko..bet kaip pagalvoji kiek pirkeju apmulkinama,tai jau susidaro suma nemenka

 4. Povilas:

  Man tai IKi su šunų maistu buvo panašiai. Maišas 4 Kg, bet vienas kainuoja 18, o kitas 14 litų ir kainos lentynoje dvi skirtingos su skirtingais kodais. Nusinešu ir vieną ir kitą į kasą žiūriu mušą abiem tą pačią 18 lt sumą. Pastačiau valdžią ant kojų net raudoni buvo.

  Kitą dieną viskas vėl po senovei.

 5. Pamokeles:

  O mano pazystamam vietoj vieno maiso 2 imuse… O kai eini aiskintis ir sakai-atsukit irasus, pazurekit, kiek pirkau pries valandzike- visi uzsieme, laiko neturi, niekais neuzsiima. As pirkau obuolius. Pasvere , imuso kaina. Sakau- cia ne tu obuoliu kaina, neimsiu, jei taip. Minusuoja (persverdami). Svoris skiriasi, visvien „dovanojau“kelis centus. Nesutikau, sakau- sverkit dar karta. Sveria trecia karta, svoris jau skiriasi keliais simtais gramu. Kas dedasi? Kalta mergina? Pirstu ant svarstkliu padejus nelaike… Svarstykles? O tai ka, jos metrologiskai nepatikrintom dirba?

 6. LLL:

  oi oi!!!! tik nereikia teisintis! nejau paprastas pirkejas dar turi kazkokius kodus sifruotis?! o kiek prekiu (ypac pries sventes) maxima padaro „akcijinemis“ – prikrauna kruva matomoj vietoj, i viduri padeda kaina akcijine, o info skyriuj paaiskina ,kad cia kitos prekes kaina. tai kam tada det tas kainas prie kitu tos pacios rusies prekiu. mulkina maxima visus kaip teliukus. tai jei tokie neapdairus darbuotojai, kad taip daznai nesamoniu pridaro, tegul samdo kitus. norinciu dirbt tikrai yra

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>