MAXIMA neatsikrato įpročio sukčiauti

Jau ne pirmą kartą MAXIMA taiko juodąsias prekybos technologijas – per akcijas skelbia didžiules nuolaidas, tačiau jos atsispindi tik lentynose. Neretai vartotojas net nepastebi, kad kasos čekyje išmušama ne skelbtos akcijos kaina, o ženkliai didesnė suma.

Savaitgalį kumpio užkandėlės su tepamojo sūrio įdaru MAXIMA siūlė įsigyti už 2.50 Lt. Tačiau kasos čekyje kaina pakilo dvigubai  – 4.99 Lt. Tai pastebėjęs vilnietis Vytautas pareikalavo grąžinti permokėtus pinigus. Kiek buvo tokių pastabių vartotojų?

Vokietijoje pagamintas užkandis sudomino nemažai pirkėjų, prekyboje buvusios pakuotės buvo tiesiog iššluotos. Neabejotina, kad žmones suviliojo ženkliai sumažinta gaminio kaina. MAXIMOS apgaulė išaiškėjo tik atidžiai patikrinus kasos čekį.

Nevartok.lt rekomenduoja visuomet atkreipti dėmesį, ar teisinga kaina išmušta kasos čekyje, jeigu pirkote prekių, pažymėtų akcijos ženklu.

Kategorija: Maisto produktai | Žymės: , ,

Komentarai (16)

 1. zz:

  eiliniai maximos bajeriai

  • rokas:

   būkite atidus pirkdami daržoves, ar vaisius kai ju yra kelių rūšių , ne pirmą sykį pastebiu kai prekės pasirenki pigesnes, kasoje imuša pačių brangiausių tos pašios rūšies vaisių kaina ..
   dar karta patariu …………..
   ,būkite atidus maximaje prie kasos,būkite atidus maximaje prie kasos.būkite atidus maximaje prie kasos…
   paskutinį karta kai prekinausi maximaje nebuvau adidus pasitikejau kasininke , grižes pasikrinau( nes paskutinių metu visasda pasiimu čekį) pasikrines namo buvo priblokštas vos už keliu eru vertės pirkinius permokėjau apie 30 prosentu daugiau negu kainos buvo nurodytos len tynose.
   .Paskutiniu metu stegiosi ko rečiau užsukti įmaximą, kad nesugadinčiau sau ir kitiems nuotaikos………

 2. 123:

  Maxima darosi nepatraukli, kasdien vis labiau ir labiau..

 3. as:

  Tokiais atvejais nereikia buti žiopliais, o visada pasitikrinti savo čekį ir ,esant klaidom, atgausit permokėtą skirtumą ir dar 5Lt. dovanų

 4. hamas:

  teisybės dėlei reikia fotkinti visą čekį, o ne ištrauką. Nuolaidos dažnai minusuojamos čekio pabaigoje, todėl šitas skundas yra abejotinas.

 5. 123:

  Prie ko cia zioplumas??? Kodel as atejusi i parduotuve, dar turiu ir sekliu buti? Jei yra nuolaida, vadinasi, ir cekyje ji turi buti. Nes kitaip, tai „nachaliskumo“ virsune.

 6. anonima:

  siaip nematant viso cekio sunku komentuoti,nes maximos cekiuose nuolaida buna parodyta cekio apacioje.parodyta isminusuota suma.

 7. Ernesta:

  Mano vyras pirko aceit atpigintus valytuvus, taciau kaina imuse iprastine.
  Gerai, kad buvo maloni administratore ir grazino permoka 🙂

 8. maximaaaa:

  man visada taip su salotomis būna ;DD

 9. guardian:

  Užsienyje, suklydus technikai ar kasininkui didieji prekybos centrai prekę su kuria yra suklysta – atiduoda.

 10. Anonimas:

  visai neseniai telsiu max pirkau gele vazonelyje,kaina buvo 8.99,o cekyje 9.99,zmoniu daug negryzau,bet toks sukciavimas vyksta kiekviena diena,nieks nebaudzia

 11. Anonimas:

  Nereikia cia visiems skustis, tiesiog kainas delioja zmones, o ne mechanizmai, todel ir klystama, sureiskmina kiekvienas toki dalyka ir gaunasi masine panika… O su savo 5 lt, tai is vis juokingi, kaip vanagai iesko blogu kainu, o kai randa tai trina rankas, kad akis darbuotojams pakabineti ir dar malonuma patirti… Nebejuokinkit

Rašyti komentarą

Galite naudoti šias XHTML žymes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>